banner851

banner614

DÜZCE POLİSİ OLAYI ARAŞTIRIYOR…

Düzce şehir merkezinde burnu kırılan genç kız, olay yerine gelen polis ekiplerine, ‘Eski erkek arkadaşım tarafından darp edildim’ dedi. 112 Acil Servis Ambulansı ile hastaneye kaldırılan genç kız, hastane polisine verdiği ifadede ise, motosikletten düştüğünü ve kimseden şikayetçi olmadığını söyledi. Polis ekipleri, tedavi altındaki genç kızın bu çelişkili ifadelerinden yola çıkarak, olayın gerçek yüzünü araştırmak için inceleme başlattı.

banner619
Asayiş 02.09.2021, 00:22 02.09.2021, 16:00
13050

Olay bu akşam saatlerinde İstanbul Caddesi Krem Park AVM karşısında meydana geldi. Özel bir bankanın önünde yüzü kanlar içinde kalan 17 yaşındaki Burçin H. eski erkek arkadaşı tarafından darp edildiğini belirterek, çevredeki vatandaşlardan yardım istedi. Çevredeki vatandaşların, 112 Acil Çağrı Merkezine yaptığı ihbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Olay yerine gelen polis ekiplerine, eski erkek arkadaşı tarafından darp edildiğini söyleyen Burçin H., sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından kaldırıldığı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde ise, Hastane Polisine, “Arkadaşımın motosikletinden düştüm. Kimseden şikayetçi değilim” ifadesini verdi.

Olayda burnu kırılan genç kızın verdiği bu çelişki ifadesi üzerine polis ekipleri savcının da talimatıyla olayın darp mı, yoksa kaza mı olduğunu belirlemek için, çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
Emniyet Md.nun dikkatine. 3 hafta önce
sayın yetkili Emniyet Amiri..Cedidiye Mh.Mihriban sokakla Göksel Sokağın kesiştiği yerde Çiftlik aprt.nı var.+.Katında göksel Sokağa bakan kısmında afganlılar var.Sürekli sokakda oynayan kız çocuklarını dikizliyorlar..Bir kaç kez uyardık..Böyle giderse daha kötü şeyler olmadan olaya el atın..Çocuklar sokakda oynamaya çekiniyor..Ne hale geldik..
Müfettiş Gedet 3 hafta önce
kimin motorsikletinden düştün o zaman..Motorsiklet nerde..Sürücüsü nerde..Aklımda deli sorular...
avni y 3 hafta önce
türk kızı ölme
Vatandas 3 hafta önce
Bu sikayetci olma isini kaldirin suc islenmisse ceza uygulansin
smmm 3 hafta önce
alan razı veren razı ise devlet bişey yapamaz. iki kişi gayri meşru ilişki yaşasa bu da suç ama ortada şikayetçi yoksa devlet bişey yapamaz. biz böyle yaşamayı seçtik kişilik haklarımıza müdahale ediliyor diye ortalık ayağa kalkar. yaptırım için bir tarafın mağdur sıfatıyla şikayeti şart.
Adnan Yılmaz 3 hafta önce
Z kuşağı. ne ahlak var ne haysiyet. Anne ve babalarına yazık.