banner851

banner955

DÜZCE POLİSİNDEN KAÇIŞ YOK!

Düzce’de bir dönercide paket servis elemanı olarak çalışan Emirhan D.(17)’yi gece servis yaptığı sırada ıslık çalarak durduran ve bıçak çekerek parasını gasp eden şüpheli, polis ekiplerinin titiz çalışması ile kısa sürede yakalandı.

Asayiş 28.07.2020, 14:08 28.07.2020, 18:29
5399
DÜZCE POLİSİNDEN KAÇIŞ YOK!

Olay, saat 00.30 sıralarında Aziziye Mahallesi 491 Sokak’ta bulunan fındıklık alanda meydana geldi. İddiaya göre, bir dönercide servis elemanı olarak çalışan 17 yaşındaki Emirhan D. serviste olduğu sırada kendisine ıslık çalan şüpheli Umut Y. (25) tarafından durduruldu. Şüpheli, gencin telefonunu birini aramak bahanesiyle istedi. İyi niyetiyle yardımcı olmak isteyen gencin telefonunu alan Umut Y. genci bahanelerle fındıklık alana götürdü. Fındık bahçesinde belindeki bıçağı çıkararak servis elemanı Emirhan D.’yi tehdit eden Umut Y. gencin tüm parasını aldı.

Gözaltına alındı

Korku dolu dakikalar yaşayan genç, şüphelinin bir anlık dalgınlığından faydalanarak fındıklık alandan koşarak kaçmayı başardı. Olayın ardından yakınlarına haber veren Umut Y. ve ailesi emniyete gelerek yağmacıdan şikayetçi oldu. Polis ekiplerinin çalışması sonucu yakalanan şüpheli Umut Y. ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Şahıs, adliyedeki işlemlerin ardından tutuklandı.

Yorumlar (2)
Tamer 2 yıl önce
Yaptığın haberi bi oku bakalim.nasil haber yazdığını bi oku...
En az 2 yıl önce
Burası nere, meksika mi, sahipsiz bir memleket mi, en az 15 yıl yatmalı,
26
açık