banner851

banner955

DÜZCE PROTOKOLÜ GİRESUN HALKINI YALNIZ BIRAKMADI…

Giresun’da dün akşam saatlerinde yaşanan sel felaketi sonrasında, Düzce’den de geçmiş olsun mesajları art arda geldi. Düzce Valisi Cevdet Atay başta olmak üzere, Düzce protokolü Giresun için geçmiş olsun mesajları yayımladı.

Asayiş 23.08.2020, 15:52 24.08.2020, 11:33
5683

Giresun’un özellikle Dereli ve Yağlıdere ilçelerinde etkili olan sağanak, sele ve heyelanlara neden oldu. Yaşanan sel felaketinde, 1’i asker 4 kişi yaşamını yitirirken, meydana gelen selin yol açtığı hasar, gün ağırınca ortaya çıktı.

Giresun’da yaşanan sel felaketinin ardından, Düzce protokolü “Geçmiş olsun mesajları yayımladı.

İşte O Mesajlar:

Vali Cevdet Atay:

“Giresun ilinde gerçekleşen sel felakati sonrasında kayıp olan vatandaşlarım bir an önce sağlıklı bir şekilde bulunması için dua eder, tüm Giresun iline geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. #GEÇMİŞOLSUNGİRESUN.”

Milletvekili Fahri Çakır:

“Giresun'da meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun memleketimize.”

Milletvekili Ümit Yılmaz:

“Giresun’daki sel felaketinde şehit olan askerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.”

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü:

“Giresun’da meydana gelen sel felaketinde şehit olan askerimize, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Devletimiz tüm imkanları ile bu felaketin yaralarını en kısa sürede saracaktır. Geçmiş olsun Giresun. #Giresun”

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin:

“Giresun'da yaşanan sel felaketinde şehit olan Mehmetçiklerimiz ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, sel felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz. #geçmişolsungiresun”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin:

#Giresun ‘da yaşanan sel felaketinden etkilenen hemşehrilerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim milletimizi tüm afetlerden korusun.”

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er:

“Giresun’da meydana gelen sel felaketinde şehit olan askerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Geçmiş olsun Giresun.”

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu:

Giresun'daki sel felaketinde maalesef 1 askerimiz şehit olmuş, 3 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Ölü sayısının artmaması en büyük temennimizdir. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyor, yakınlarına ve büyük Türk milletine baş sağlığı diliyorum.”

HABER: Savaş  ARI

banner844
Yorumlar (2)
vatandaş 2 yıl önce
düzce nin annesi nerelerde çoktandır görünmüyor oralara gidip resim çektirse iyiydi..
Poyraz Murat 2 yıl önce
Mesaj değil , yardım gönderilmeli.
13
açık