banner851

banner955

DÜZCE TÜRKİYE GÜNDEMİNDE!

Düzce yine olumsuz bir haber ile Türkiye gündeminde… Sosyal medya hesabından silahlı fotoğraf paylaşarak, referandumda ‘Hayır’ oyu kullanacaklara yönelik tehdit içeren ifadeler yazan iki lise öğrencisinin ardından benzer bir olay, bu kez AK Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek’in silahlı paylaşımıyla yaşandı. Aybek, MP5 makineli tabanca ile çektirdiği fotoğrafa, "Vur de vuralım, öl de ölelim. Reis meydanlar boş değil, emrin yeter" yazması büyük yankı uyandırdı.

Asayiş 15.06.2017, 18:00 16.06.2017, 17:43
8855
DÜZCE TÜRKİYE GÜNDEMİNDE!

Düzce, AK Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek’in "Vur de vuralım, öl de ölelim. Reis meydanlar boş değil, emrin yeter" notuyla MP5 makineli tabanca ile çekilmiş fotoğrafını sosyal medyada paylaşmasının ardından bir kez daha olumsuz haber ile Türkiye gündemine oturdu.

Geçmişte çekilen fotoğraf olduğu öğrenildi
Berber olan Aybek, geçmişte çekildiği öğrenilen MP5 makineli tabancalı fotoğrafını "Vur de vuralım, öl de ölelim. Reis meydanlar boş değil, emrin yeter" notuyla Facebook’ta paylaştı. Aybek’in fotoğrafı birçok ulusal haber sitelerinde ‘Türkiye adalet yürüyüşünü konuşurken AK Parti'li yöneticiden provokatif mesaj’ başlığıyla yer aldı.

Gözaltına alındı
Yaşanan gelişmelerin ardından İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Mehmet Aybek’i ’Halkı kin ve düşmanlığa tahrik’ suçlamasıyla gözaltına aldı. Aybek’in fotoğraf çektirdiği MP5 makineli tabancanın kurusıkı olduğu ifade edildi. Aybek’in emniyetteki sorgusu devam ediyor.

5 ay önce benzeri yaşanmıştı
Düzce 5 ay önce yaşanan benzer bir olayla Türkiye gündemine oturmuştu. Sosyal medya hesabından silahlı fotoğraf paylaşarak, referandumda "Hayır" oyu kullanacaklara yönelik tehdit içeren ifadeler yazan iki lise öğrencisi gözaltına alınmıştı.

Haber:Y.SEVER
banner844
Yorumlar (60)
Turgut yıldızoğlu81 5 yıl önce
Hani Diyorsunuz Gidin Doğuda Çatışın Diye Ben Düzceliyim Ama Görev Yerlerim Zap Hawaşin Irak Kato Pülümür Hozat İdil Çukurca jakara GibiDeğişir Üni Mezunuyum Uzm. Oldum Askerliğimide Zamanında Yaptım Biz Burdayız Klavyeden Konuşanlara Sözüm Yazıyonuz Ya Gitsin Doğuya Diye Sizde Bu Ülke Sizinde Ülkeniz Ayrıca Konuda Abartılcak Bir Şey Yok Bide İsim Yazma Yerine Takma İsimler Koymuşsunuz Adınız Yokmu Sizin Buralara Gelince Anlarsın Cumhurbaşkanını Ne Kadar Cesur Ne Kadar İyi Ne Kadar Yürekli Olduğunu Hepiniz Aynısınız İşte Şehitler Sizden Hesap Soracak Ahirette Klavyeden Söylersiniz O zaman Ayrıca Bu Yapılan Silahlı Tehdidi Tasvif Etmiyorum...
MUHAMMET 5 yıl önce
YORUMLAR NEFRET KUCUMSEME DOLU;NEDEN CUNKU KUSMAK UZERE TOPLUM IKTIDAR YALAKALIGINDAN,YARANMAK ICIN NEYAPSA BILEMEYENLERDEN.ALLAH ASKINA RAMAZAN ASKINA INSAN OLMAK ICIN GAYRET EDELIM.BU NEDIR OLDE OLELIM SILAHLA BOZ VERMELER.BIDEKURUSIKI MI
E.E 5 yıl önce
Bizim bi o kadarda yerin altında var oğlummm :)) (ve sonra mermi biter..)
ethem 5 yıl önce
haber kapağında 56 yorum gözüküyor neden yayınlamıyorsunuz yayınlananın haricindekiler işinizemi gelmedi
çilimli 5 yıl önce
ARTİŞŞŞŞK
Dava 5 yıl önce
Bu ülkenin yüzde 50 si Mehmet k gibi düşünüyor bu bir gerçek. Adam resim atmış herkes arkasından sallıyor klavye delikanlılığı yapacağınıza sizde adam gibi çıkın
olayın aslı 5 yıl önce
traş ettiği polisin silahını almıştır yalvar yakar. sonra baya bi adam gibi poz vermiştir. çok abartmaya değmezde işte meşhur oldu aybek :)
Düzce81 5 yıl önce
Bir araştırsınlar askerde patetes soymuştur.kesin))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız