banner851

banner955

DÜZCE’DE AKIL ALMAZ OLAY…

Gece saatlerinden Otogar Kavşağı’nda köprü üzerine çıkarak intihar girişiminde bulunan bir kadın, kaldırıldığı hastaneden kolunda serumla kaçtı. Polisin uzun çalışmalarının ardından bulunan kadın, ifadesi için polis merkezine götürüldü.

Asayiş 17.12.2021, 12:00
9151
DÜZCE’DE AKIL ALMAZ OLAY…

Düzce’de 16 Aralık’ı 17 Aralık’a bağlayan gece saatlerinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Otogar Kavşağı’nda intihar etmek için köprüye çıkan bir kadının olduğu yönünde Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine, olay yerine çok sayıda sağlık, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi.

İsminin İ.Y olduğu öğrenilen kadın, polisin uzun süren ikna çabalarının ardından köprüden indirilerek 112 Acil Servis Ambulansına alındı. İ.Y. ambulans ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı.

Hastanedeki ilk müdahalesinin ardından koluna serum takılan İ.Y isimli kadının ifadesine başvurmak için gözlem odasına giden polis ekipleri, kadının yerinde olmadığını tespit etti. Acil Servis önünde ve civarında İ.Y’nin izine rastlayamayan polis ekipleri, kadının eşkalini vererek durumu telsizle asayiş ekiplerine bildirdi.

Asayiş ekipleri, uzun süren çalışmalarının ardından üniversite bölgesinde İ.Y’yi  bir kafeteryada otururken buldu.

İ.Y ifadesi alınmak üzere Düzce Yenikent Polis Merkezine götürüldü.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Vecihi 13 ay önce
Şaka mı yaptı yoksa
Yeni Sayımız