banner851

banner955

DÜZCE’DE OLAYLI GECE

Düzce’de gece saatlerinde bir inşaat firmasında çıkan tartışma kavgaya dönüşünce silahlar ve bıçaklar konuştu. Kanlı gecede 4 kişi silahla yaralanırken 1 kişi de bıçakla yaralandı.

Asayiş 27.03.2021, 09:42 27.03.2021, 17:25
11249

Düzce merkeze bağlı Şerefiye Mahallesi Rasim Betirpaşa Bulvarında bir iş merkezinin 3. katında bulunan inşaat firmasında belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucunda N. B., T. R., E. A., S. O ve E.Ç. isimli şahıslar silah ve bıçakla yaralandı.

Yaralılar olay yerine gelen acil sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulanslarla Düzce Atatürk Devlet Hastanesine ve Düzce Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı.

Polis ekipleri olay yerinde geniş güvenlik önlemi alarak inceleme başlattı. Olay karışan şahısların bazıları ise olay yerinden araç ile kaçtı.

Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan'da olay yerine gelerek bilgi aldı. Yaralıların ayak ve karın kısımlarından yaralandığı öğrenildi.

Olayla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

(İHA)

banner844
Yorumlar (5)
esnaf 2 yıl önce
dar paçalı delikanlı bunlar =) hem it kopukluk yapacaklar hem oradaki diğer firmaları zan altında bırakacaklar karadeniz ilker firma ve sahibi lütfen bunu belirttin kimse zan altında kalmasın kimse olayı yapanda sorumlusu olarak bilinsin düzgün insanla yanlış inşaat ayırt edilsin
Ali 2 yıl önce
Klavuzu karga olanın burnu pislikten çıkmaz derler. Hep aynı kişiler birbirini yiyor. Biz buna doğal seleksiyon diyoruz. Böyle böyle yok olacaklardır.
arıza 2 yıl önce
admlar ada dan gelip düzcede icraat yapıp yol alıyor helall
Vatandaş 2 yıl önce
Daha iyi günleriniz siz onca insanın hakkını yediniz Allah yanınıza bırakacağını sandınız beter olun hiç üzülmedim
geçen 2 yıl önce
geçenlerde de haberi vardı, arabayla tarlaya uçan inşaatçı değil mi bu.
Yeni Sayımız