banner851

banner955

DÜZCE’DE RÖGAR KAPAĞI HIRSIZLIĞININ ÖNÜNE GEÇİLEMİYOR

Düzce’de son günlerde artan rögar kapağı hırsızlığının önüne bir türlü geçilemiyor. Hırsızlar, gözlerine kestirdikleri rögar kapaklarını çalarak kayıplara karışırken, her gün binlerce TL kamu zararı oluşuyor. Bahçeşehir Bölgesinde yine iş başında olan hırsızlar, rögar kapaklarını çalarak kayıplara karıştı. Polis şimdi her yerde hırsızları arıyor.

Asayiş 07.04.2022, 10:24 08.04.2022, 10:52
654

Düzce’de son günlerde artan rögar kapağı hırsızlarına bir yenileri eklendi. Rögar kapaklarını çalarak kamuyu binlerce TL zarara uğratan hırsızlar gözlerine kestirdikleri, Bahçeşehir 1. Bölge 2. Cadde üzerinde bulunan rögar kapaklarını çaldı.

Görgü tanıklarının ifadesine göre, beyaz bir kamyonet ile bölgeye gelen hırsız ya da hırsızlar, rögar kapaklarını çalarak kayıplara karıştı. Rögar kapaklarını saba yerinde göremeyen mahalle sakinleri, durumu Düzce Belediyesi Beyaz Masa Birimine bildirdi. Bunun üzerine harekete geçen Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri, hırsızlık olayı ile ilgili Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine bilgi verdi.

Polis ekipleri, hırsızlık olayını gerçekleştiren kişi ya da kişileri yakalamak için harekete geçerken, Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, çalınan rögar kapaklarının yerine, yenilerini koydu.

banner844
Yorumlar (6)
CAN 9 ay önce
CALANLAR BUNU HURDACILARA GÖTÜRECEK YA DÜZCEDE YADA SAKARYADA DÜZCEDE GÖTÜRSE YAKALANACAK BUNLARI YAPANLAR AYNI KISILER ALLAH BELASINI VERSINLER
Madur 9 ay önce
Alana da çalanada iyi cezalar verilsin bak birdaha çalıyolar mı hele şu üç teker sözde kağıt toplıyicilardan bıktık gına getirdiler
Cancan81 9 ay önce
Bunları çalanlar bitmez bunun önüne geçmek için geri dönüşüm tesisi sahipleri ne basacaksın cezayı bidaha almayacak ki hırsızlık olayı olmasın
ere 9 ay önce
bu millet bukadarmı düştü hayret.?
Cezalar yetersiz 9 ay önce
Bu işin kolayı var, belediye bütün hurdacıları toplayacak, bundan sonra devlet malı veya vatandaşın çalınan her mazgal veya başka bir benzer malzeme için hurdacılar ya yenisini yerine koyar yada ücretini öder, yada çalıntı mal bellidir, bile bile satın alan cezasını çeker deyin, hurdacılar bu malzemeyi almazsa çalan satamaz, yani arz talep meselesi. Bu işin kesin niyetle sonuçlanır. Osmanlı'da ki gibi ellerini keseceksin yapmasın.
Faruk 9 ay önce
Hurdacılara baksınlar. Kamu malını çalıp hurdacıya satanlara ve satın alan hurdacılara ceza verilmezse bu iş bitmez
Yeni Sayımız