banner851

banner955

DÜZCELİ ASKER PATLAMADA YARALANDI!

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde mayına basarak yaralanan 4 askerden birinin merkeze bağlı Büyükaçma Köyünden Uzman Erbaş Ahmet Altuner olduğu öğrenildi.

Asayiş 29.04.2017, 10:09 30.04.2017, 14:09
12199
Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde mayına basarak yaralanan 4 asker tedavi altına alındı. Şemdinli’nin Kilittepe bölgesinde teröristlerce döşenmiş mayına basarak hafif yaralanan 4 askerden birinin merkeze bağlı Büyükaçma Köyünden Uzman Erbaş Ahmet Altuner olduğu öğrenildi.

Altuner helikopterle Hakkari Fatih Kışlasına getirilerek buradan ambulanslarla Hakkari Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ameliyat olan Altuner’in hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Altuner’in tedavisinin Ankara’da devam etmesi için helikopter ambulansla bu kente getirileceği ifade edildi.

Yaşanan üzücü olayın ardından Altuner’in Büyükaçma Köyü'nde ikamet eden ailesine gece 02.00 sularında haber verildiği belirtildi. Jandarma ve sağlık ekipleri ile birlikte Altuner’in baba ocağına giden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım’ın aileye yaşananlarla ilgili bilgi verdiği aktarıldı.

Yaklaşık bir yıldır Uzman Erbaş olarak görev yapan Altuner’in bekar ve ailenin tek çocuğu olduğu bildirildi.Büyükaçma Köyünde ikamet eden Altuner ailesinin merkeze bağlı Aktarlar Köyü nüfusuna kayıtlı olduğu bilgisine ulaşıldı.

Yorumlar (17)
Meryem 6 yıl önce
Dualarımız seninle kardeşim rabbim önce ailene sonra bizlere bağışlasın seni bir an önce iyi olursun inşAllah
Nejla SATILMIŞ 6 yıl önce
Allah acil sifalar versin. Dualarimiz onunla
Beykoylü 6 yıl önce
Hakkari semdinlideyim bende Allah acil sifalar versin
Düzce 6 yıl önce
Allah şifa versin yiğitlerimize Allah ailesine bağışlasın inşAllah.
sultan yilmaz 6 yıl önce
Kardesim Allah yardincin olsun Allah acil sifala versin en kisa zamanda ayaga kalk aramiza geri don seni cok seviyorum sen bizim icin cok degerlisin
Mustafa Bayrak 6 yıl önce
Rabbülalemin şafi ismi şerrifi hürmetine, mübarek günlerin ve gecelerin hürmetine inşAllah Rabbim şifalar ihsaneylesin.....
Ali Eren Karduz 6 yıl önce
Büyük geçmiş olsun Allah şifalar versin
Eyüp Kurnaz 6 yıl önce
ALLAH CC ŞAFİ İSMİ ŞERİFİYLE SANA VE TÜM YARALI KARDEŞLERİME ŞİFALAR VERSİN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız