banner851

banner955

DÜZCE’Yİ SARSAN OLAYDA YENİ DETAYLAR

Şehir merkezinde bulunan alışveriş merkezinin 2. katından atlayarak intihar girişiminde bulunması sonucu ağır yaralanan kadının psikolojik sorunlar yaşadığı iddia edilirken, henüz 4 aylık evli olduğu öğrenildi.

Asayiş 14.02.2018, 15:09 15.02.2018, 17:50
12932
banner1032

Düzce’yi sarsan intihar girişiminin ardından yaşamına son vermek isteyen genç kadınla ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı.

12 Şubat Pazartesi akşamı İstanbul Caddesi üzerinde bulunan alışveriş merkezine eşiyle gelen ve 2. katta bulundukları sırada korkuluklara tırmanarak kendisini boşluğa bırakan 35 yaşındaki Başak S. ağır yaralanmıştı. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Başak S.’nin Akçakoca’nın Tepeköy’ünden olduğu öğrenildi.

Yaklaşık 4 ay önce evlendiği bilgisi edinilen intihara kalkışan genç kadının, psikolojik sorunları nedeniyle ilaç tedavisi gördüğü iddia edildi.
Olayın yaşandığı akşama dair detaylar ise şöyle: “Başak S., işten dönen eşi ile birlikte alışveriş yapmak üzere AVM’ye geldi. Mağazaları gezmeye başlayan çift, bir ayakkabı dükkanından ayakkabı beğendi. Eşinin ödeme yapmak üzere kasaya yöneldiği esnada bir anda dışarı fırlayan Başak S. alışveriş merkezinin 2. katındaki demir korkuluğa çıktı. Güvenlik kameralarının saniye saniye kaydettiği anlarda  kadın bir süre bekledikten sonra kendini boşluğa bıraktı. 2. kattan bodrum zemine çakılan kadın ağır yaralandı.”

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (5)
Elif 5 yıl önce
Halk isimli arkadasım tanıyormusun ben akrabasıyım 3 aylık hamileymiş alllah, rahmet eylesin biz mahvolfuk
musa 5 yıl önce
psikolojik tedavi ilaçlarını almayın intihar riski var. müslümanım diyorsanız Allaha sığının kafa haplarını alıp uyuşmayın.resmen uyuşturucu içiyorsunuz.
Halk 5 yıl önce
Başak S.tepeköyde gelin tepeköylü degil
TEPEKÖYSÜZ 5 yıl önce
nE FARKEDER tEPEKÖYLÜ.sONUÇTA İNSAN.
ne farkeder 5 yıl önce
sanki düzceli değil,sanki insan değil ..ne bu ya kaç gündür bizden değil muhabbeti? tepeköylü değil o zaman sorun yok bizden öyle şey çıkmaz der gibi.. geçende de beyköyde tecavüz dendi hayır bizden değil güven köyünden diye saldırdılar aynı milletsiniz işte.
14
kapalı