banner851

banner614

DÜZENLENEN 2 FARKLI OPERASYONDA 3 KİŞİ YAKALANDI

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ekipleri, zehir tacirlerine yönelik operasyonlarına devam ediyor. Düzce’de 2 ayrı uyuşturucu operasyonu düzenleyen Narkotik ekipleri 4 Kilo 550 gram Esrar Maddesi ile Düzce’ye il dışından sokulmaya çalışılan 12 parça halinde 26 gram Metamfetamin maddesi ve 15 gram Sentetik Kannobinoid maddesi ele geçirildi.

banner846
Asayiş 02.09.2020, 15:45
3453
DÜZENLENEN 2 FARKLI OPERASYONDA 3 KİŞİ YAKALANDI
banner844

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ekipleri, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Narkotik ekipleri, gerçekleştirdikleri iki ayrı operasyonda, takibe aldıkları 3 kişiyi kıs kıvrak yakaladı.

4 Kilo 550 Gram esrar Maddesi Ele Geçirildi

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi Ekiplerince ilk operasyon Gümüşova ilçesinde düzenlendi. İlçede bir kişinin kenevir yetiştirdiği istihbaratını alan Polis ekipleri, söz konusu kişiyi takibe aldı. Takibin ardından şüphelinin evine operasyon düzenleyen polis ekipleri, zanlıyı gözaltına alırken, evde yapılan aramalarda 4 Kilo 550 gram Esrar Maddesi ele geçirildi.

Düzce’ye Dışarıdan Uyuşturucu Sokmaya Çalışıyorlardı

Polis ekiplerinin düzenlediği ikinci operasyonda ise, il dışından Düzce’ye uyuşturucu sokmaya çalışan 2 kişi yakalandı. İl dışından Düzce’ye uyuşturucu madde sokulacağı ihbarını alan polis ekipleri, içinde 2 kişinin bulunduğu aracı takibe aldı. Düzce il sınırları içinde durdurulan araçtaki 2 kişi gözaltına alınırken, otomobil içinde yapılan aramalarda ise 12 parça halinde 26 gram Metamfetamin maddesi ve 15 gram Sentetik Kannobinoid maddesi ele geçirildi.

3 Kişi Tutuklanarak Ceza Evine Gönderildi

Düzenlenen her iki operasyonda gözaltına alınan 3 kişi, emniyetteki işlemlerinin ardından, sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak Çilimli cezaevine gönderildi.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonların artarak devam edeceği belirtildi.

Yorumlar (3)
Osman 12 ay önce
Ne pis bi yer oldu güzel ilimiz.
Cumayerli 12 ay önce
Halahalahhh gümüşovada böle şeyler olmaz ama şaşırdım açıkçası :)
Tövbe 12 ay önce
Uyuşturucunun her türlüsü zararlı gençlere sesleniyorum arkadaş çevrenize dikkat edin ve sigara içmeyin herşey sigarayla başlar ben alkol ve uyuşturucu kullanmış birisiyim 20 sene oldu Alkolü bıraktım uyuşturucuyuda bıraktım ve çokta pişmanım keşke hiç içmeseymişim gençler en güzel hayat temiz hayat dediğim gibi sigarayı küçümsemeyin sigarayla başlarsınız alkole ve uyuşturucuya