banner851

banner955

EĞLENCE MEKANLARI MERCEK ALTINDA

Düzce’de bulunan eğlence mekanlarına yönelik uygulamada bir işyerinin ruhsata aykırı olarak 8 kadını dansöz olarak çalıştırıldığı tespit edildi. Hijyen belgesi ve canlı müzik ruhsatı da bulunmayan işyeri hakkında işlem yapıldı.

Asayiş 17.02.2018, 12:03 17.02.2018, 17:34
8269
banner1032

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Düzce’de asayişin sağlanması adına tedbiri elden bırakmıyor.

Son olarak, Düzce’de bulunan eğlence mekanlarına yönelik olarak İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik, asayiş, KOM ve TEM ekiplerinin katılımıyla iki işyerine uygulama yapıldı.

Uygulama kapsamında toplamda 105 şahsın Genel Bilgi Taraması (GBT) sorgusu yapıldı. Sorgulama sonucunda bir kişinin nafaka yükümlülüğünü yerine getirmediği gerekçesi ile arandığı tespit edilerek yakalandı.

Araçlara yönelik yapılan uygulamada ise, bir araçta ruhsatsız silah ve 12 adet fişek ile başka bir araçta kurusıkıdan bozma 7-14 mm çapında tabanca ve 14 fişek ele geçildi.Ayrıca bir işyerinin içkili restoran olduğu ve ruhsata aykırı şekilde 8 kadının dansöz olarak çalıştığı belirlendi. Hijyen belgesi ve canlı müzik ruhsatı da olmayan restoran hakkında tutanak düzenlendi.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (15)
peki 5 yıl önce
dansozler nere peki
Düzceli Vatandaş 5 yıl önce
Delikanlı ayağına takılan serseri takımının mekanları
vatandaş 5 yıl önce
gazino medeniyet demektir,gidin adam gibi müzik dinleyin dans gösterisi izleyin,nedir bu be,,hep aşağılama hep hakaret. işinize gelmiyorsa gitmezsiniz ahlak zabıtası kesilmeyin..hadi herkes yoluna..
Tüüüüü yazıklar olsun 5 yıl önce
Yazık be çoluk çocuğunun rızkını,çalıştırdığı adamın parasını ödemeyip her gece gazinoya karı kıza takılan , lafa gelince adam olduğunu iddia eden rezil insanlar çok bizim memlekette..
Meçul 5 yıl önce
Bu dansöz denilen şeylerin hangisinde dansözlük belgesi var hepsi birer kan emici sülük
Halk 5 yıl önce
Karacalilara katılıyorum pislik yuvası böyle yerler igrenç
KARACALILAR 5 yıl önce
KAPATIN KARDEŞİM BÖYLE YERLERİ...O KIZ O DANSÖZ İNSAN DEĞİLMİ O KIZIN AİLESİ YOKMU VEYA OLMAYACAK MI O KIZ ÇOLUK ÇOÇUK SAHİBİ OLMAYACAKMI..O DANSÖZLÜK YAPARKEN KENDİ EVİNİZDEKİ EŞİNİZİ ANNENİZİ KIZINIZI DÜŞÜNÜN VE ADAM OLUN..GARİBE DÜŞMÜŞE NEFSİ DUYGULARLA BAKMAYIN..LAFA GELİNCE MÜSLÜMANIZ LAFA GELİNCE TÜRKLÜK KIMSEYE BIRAKMAYIZ..İLK ÖNCE KORUYUN KOLLAYIN.YETKİLİLER SİZDE SEYİRCİ KALMAYIN BU İŞYERLERİNE VE KAPATIN...
Gazino 5 yıl önce
Hayırlı islerdansos dedi mi bakarsınız kardes
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
açık