banner851

banner955

EĞLENCE MEKÂNINDAKİ GERİLİM SOKAĞA TAŞTI

Akçakoca Cumhuriyet Meydanı’nda çıkan kavgada silah ateşlendi. Saldırgan S.Ç.’nin ateşlediği silahtan yara almadan kurtulan H.K ve oğlu polis nezaretinde uzaklaştırıldı. Saldırgan ise olay yerinden koşarak uzaklaştı.

Asayiş 22.03.2022, 16:41 22.03.2022, 19:05
6170

Olay saat 15.45’te Akçakoca Cumhuriyet Meydanı’nda meydana geldi. İddiaya göre, dün akşam saatlerinde işletmeci H.K.’ye ait bir eğlence merkezinde yaşanan gerilim bugün sokağa taştı.

İşletmeci H.K.’yi ve yanındaki oğlunu gören saldırgan S.Ç. ve bir arkadaşı ile işletmeci baba oğul arasında kavga başladı. Kavgayı gören vatandaşlar iki tarafı ayırmaya çalışsa da başarılı olamadı.

Bu esnada görgü tanıklarının beyanına göre S.Ç. belindeki silahı çıkararak yere doğru bir el ateş etti. Silahın patlamasıyla çevredekiler de korku dolu anlar yaşadı.

Polis hızla olay yerine gelirken baba ve oğlu silahlı saldırıdan yara almadan kurtuldu. Saldırganlar kaçarak uzaklaşırken, polis ekipleri saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Yorumlar (3)
Tatar ramazan 7 ay önce
Sözde Turizm kenti...
can 7 ay önce
MEDENIYET YOKKI OLSAYDI BÖYLE OLMAZDI AVRUPADA 42 SENEDIR BÖYLE REZILIKKLER GÖRMEDIM INSAN SINIRLERINE HAKIM OLUR MEDENIYETDEN NASIBINI ALMAMISLARKI
Madur 7 ay önce
Bu gibi mekanları yerleşim dışında bir yere taşımalı vatandaşların huzuru ve güvencesi dolayısıyla herzaman ki rutin olaylar
27
parçalı bulutlu