banner851

banner614

EMEK HIRSIZLARI!

Fındık hırsızları, üreticilerin kabusu olmaya devam ediyor. Henüz dalındayken fındığın çalındığına şahit olunan Düzce'de son vakanın adresi Gümüşova'ya bağlı Fatih Mahallesi'ydi. Yine çuvallar dolusu fındığı, üreticinin emeğini çaldılar!

banner619
Asayiş 23.10.2016, 16:30
5148
EMEK HIRSIZLARI!

Tepetaklak olan fiyatlar nedeniyle yüzü gülmeyen fındık üreticileri bir de hırsızlar yüzünden mağdur oluyor. Geçtiğimiz haftalarda Akçakoca ilçesine bağlı Çayağzı Köyü'nde yaklaşık 300 kilogram fındığın çalınmasından sonra bu kez Gümüşova'da fındık hırsızlığı olayı yaşandı.Edinilen bilgilere göre; ilçeye bağlı Fatih Mahallesi 17 Ağustos Caddesi üzerinde bulunan bir evin bahçesinden 10 çuval fındık çalındı. Üretici Sabri Koçoğlu'nun çuvallara doldurduğu fındıkları gözlerine kestiren hırsız ya da hırsızlar, kayıplara karıştı.Olay yerinde inceleme yapan ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri, şüpheli ya da şüphelileri yakalamak için soruşturma başlattı.

banner844
Yorumlar (7)
Duzceli 5 yıl önce
Haram
tufan 5 yıl önce
arkadas benim fındığım yok ama çevremde gördüğüm düşündüğüm .. helalinden üretip emek verip toplayan insanların hakkı çok yeniyor üretme kardeşim bunun kaymağını en çok tüccarlar yıyor hepsi zengin ben üretcem ucuza adam satıcak yüksek fiyatlara..
Bayram 5 yıl önce
İstikrarlı ülkemizde çiftçinin ürettiği elinde kalıyor sonuç ortada
Ufuk 5 yıl önce
Üretici malını satamıyor mecbur bekletiyor ve sonu böyle oluyor ne yazıkki
Yusuf 5 yıl önce
Kimi depodan çalıyor, kimi rekolteyi düşük gösterip fiyattan çalıyor, kimi randımandan kimide kantardan.ne bu fındıkçının çektiği be kardeşim yazık günah bu üreticilere
Nadir 5 yıl önce
Emek hırsızı çok
Fındıkçı 5 yıl önce
Geçmiş olsun kardeşim. Ne yapacağız bilemiyoruz saklasak hırsız çalıyor satsak başkaları. Sahipsizlik böyle bir şey. Devlet taban fiyat açıklasa kimse bekletmez herkes satar böyle mağduriyetlerde yaşanmaz