banner851

banner614

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAYILARI AÇIKLADI

banner619

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan verilere göre, Düzce'de Haziran ve Temmuz ayında 505 trafik kazası meydana geldi.

banner846
Asayiş 23.08.2020, 15:30
4419
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAYILARI AÇIKLADI
banner844

Emniyet Genel Müdürlüğü her ay tüm şehirlerde kaç trafik kazasının meydana geldiğini, bu kazalarda kaç kişinin yaralandığı ile ilgili veri paylaşımında bulunuyor. Buna göre Haziran ayı içerisinde Düzce’de 202 trafik kazası meydana geldi.

Meydana gelen bu kazalarda 119 kişi yaralanırken, vefat eden kimse olmadı. Bu kazaların ayrıca 123’ü ise maddi hasarlar ile atlatıldı. Temmuz ayında ise 333 trafik kazası meydana geldi.

Bu kazalarında 227 yaralamalı olarak kayıtlara geçerken, 106’sı maddi hasarlı olarak gerçekleşti. Düzce’de en çok kaza ise kırmızı ışık ihlali nedeni ile trafik kazası meydana geldi.

(İHA)

Yorumlar (5)
Gurbetçi 12 ay önce
Düzcede sürücü yok. Şoför çok. Trafik kuralı bilen yok verilen cezalar az bile. Daha sinyal vermesini öğrenememişler. HERKEZ kabadayı olmuş
Osman 12 ay önce
Kafalar güzel herhalde
Okuyom Benyaa 12 ay önce
Sinyal nedir bilen yok. Yakip mesafesi desen araçların en fazla 10metre. Kavşakta geçiş üstünlüğü kuralı bilinmiyor. Birde servisciler... Trafik kurallarını onlardan başka kimse bilmiyor. Kırmızı ışıkta bekleyen araçlar daha yeşil yanmadan ardı ardına basılan kornalar....
hamza 12 ay önce
Millet oyle bi kafayi yemis ki engelli arabasiyla yolda yavas giden vatandasa bike korna caliyor adamin birisi hadi hadi diye, herkesde benim arabam daha iyi daha hizli kafasi trafikte daha cok kaza olur canlarda ya ar egitim kultur yok..
Duzceli 12 ay önce
Hindistan gibi atlısı bisikletli motorlusu brodway ile şahin yarıştığı tek nadir ilimiz kuralsız uyardiginda boğa gibi bakıyor cezalar da fayda vermiyor