banner851

banner614

EMNİYET SIKI TAKİPTE!

banner619

Düzce’de asayişi sağlamak, huzur ve güven ortamını korumak amacıyla 7 noktada 23 personelin katılımıyla “Huzurlu Sokaklar 2. Aşama” uygulaması yapıldı. Yapılan uygulama sonucunda 15 şahıs sorgulanırken, 2 Afgan uyruklu şahıs sınır dışı edildi.

banner846
Asayiş 28.05.2017, 10:40 28.05.2017, 16:52
3708
banner844

Düzce’de suçluların caydırılması, huzur ve güven ortamının sağlanması amacıyla geniş çaplı bir uygulama gerçekleştirildi. Şehir merkezinde 7 noktada yapılan uygulamada şüpheli görülen şahısların kimlik kontrolleri yapıldı.

“Huzurlu Sokaklar 2. Aşama” adı verilen uygulamada bu kez sadece şahıslara yönelik kontroller gerçekleştirildi. İl merkezinin hassas görülen belirli noktalarında konuşlanan İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 23 personel şüpheli gördüklere kişilere yönelik kimlik kontrolü ve Genel Bilgi Taraması (GBT) sorgulaması yaptı.

Uygulama sonucunda toplam 15 şahsın sorgulaması yapılırken 1 kişiye kabahatlerden 109 TL idari para cezası kesildi. Ayrıca kimlik kontrolleri sırasında 2 Afgan uyruklu şahıs sınır dışı edildi. Bir Suriye uyruklu şahıs da dilencilik yapmaktan dolayı gerekli işlemlerin yapılması için İl Göç İdaresi yetkililerine teslim edildi.

Yorumlar (4)
duzceli 4 yıl önce
Sayın yetkililer bizim hacılarımız var kimin eşi kimin kızı hepimiz kardeşiz bu şerefsizler akşam oldumu onun bunun orasına burasına bakıyor kendi aralarında konuşuyorlar allh için şunları kovun artık Düzce'den kadınlar 10 yaş alti sinirdis
Ulke 4 yıl önce
MaşAllah ulkede yok yok elini atsan baska tipler açtılar kapıları iceri giren girene
Ali 4 yıl önce
Irak afgan suriyeli tümü sınırdışı edilsin
Reis 4 yıl önce
Neden Suriyeliler edilmiyor