banner851

banner955

EMNİYETTEN BAŞARILI OPERASYON

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen operasyonda uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen bir şahıs tutuklandı 1 kişi hakkında soruşturma başlatıldı.

Asayiş 06.06.2022, 18:58 07.06.2022, 18:12
2053

Operasyon 2 Haziran Perşembe günü Düzce Merkez’de gerçekleştirildi. Uyuşturucu ticareti yaptığı şüphesi ile takibe alınan bir şahıs, emniyet güçlerinin titiz ve başarılı çalışması neticesinde kıskıvrak yakalandı.

Şüpheli şahsın üzerinde ve ikametinde yapılan aramada; satışa hazır vaziyette 23 parça halinde toplam 21 gram Afyon Sakızı maddesi ve suçtan elde edildiği değerlendirilen 650 TL para ele geçirildi.

Şüpheli şahıs tamamlanan işlemlerinin ardından Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan sevk edildiği Sulh Ceza Hâkimliğince Tutuklanarak Cezaevine teslim edildi.

Öte yandan soruşturma kapsamında tutuklanan şahıstan, uyuşturucu madde aldığı tespit edilen 1 şahıs hakkında savcılık kararıyla takip başlatıldı.

Şüpheli şahısın evinde ve üzerinde yapılan aramada 2 gram Afyon Sakızı maddesi ele geçirildi.

Kolluk kuvvetleri tarafından şahıs hakkında, Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise, “halkın huzur ve güveni, gençlerin sağlıklı bir şekilde yaşayıp toplumsal hayattan koparılmaması için çalışmalarımıza gece gündüz ara vermeden devam ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (5)
Oğuzhan 2 gün önce
Düzce karışık pislik yer üstüne bunların takipleri sinyal yollamaları uçan aletlerle korkutucu şakalar yaparak insanları aklından etmeye çalışıyorlar üstüne üstelik vicdansızlık yaparak milletin karısına çoluk çocuğuna ses ediyorlar sonra sokağa çıkartarak konmaya çalışıyorlar gerçekten rezalet pislik oyun içersinde oyun lanet bir yer size tavsiyem Düzce’den uzak durun alet etmeyin karışınızı çoluk çocuklarını bu durumlara ahlaklı olun gençlere örnek olun terbiyesizliğin lüzümü yok.com
Rezalet 2 hafta önce
Bu nasıl iş Düzce’de görünmeyen maddeler gün yüzüne çıkıyor bunları içeri tıkmanın çözümü yok mu arkadaş gençliğe yazık artık Düzce’nin huzura ve rahata kavuşması gerekiyor
Doktor civanım 2 hafta önce
Ey gidiiiim eyyyy editörö selamlar günün sonunu bakalım kaç kişi hayırlayacak
Çetiiiiiin oyun başlıyor 3 hafta önce
Yidiiiiiiim sizi
m 4 hafta önce
afganların işleri
27
açık