banner851

banner614

EMNİYETTEN DRONELU DENETİM

9 günlük Kurban Bayramı tatilinde dönüş yolculuğu başlarken emniyet ekipleri de yeniden devrede. Dönüş yolculuğu için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri drone ile otomobilleri havadan takip etti.

banner619
Asayiş 25.08.2018, 15:46 27.08.2018, 11:11
1618

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü 9 günlük bayram tatili için görev yapmaya devam ediyor. Tatile giden vatandaşların dönüş trafiği başlarken emniyet ekipleri de D-100 karayolu üzerinde denetimlerini sıklaştırdı.Ekipler, bu sefer farklı bir uygulamayı da denetimlerinde kullandı. Drone ile yoldaki araçları takip eden emniyet görevlileri, özellikle Öztürkler ile Olimpiyat Kavşakları arasında hatalı sürücülere göz açtırmamak için vasife başında.Özellikle trafiği tehlikeye düşüren, trafik kurallarına uymayan ve emniyet kemeri takmayan sürücüleri takibe alan ekipler, vatandaşların dönüş yolculuğunun çileye dönüşmemesi için ellerinden geleni yapmaya çalışıyor. Ekipler, il genelindeki farklı noktalarda da denetimlerine gün boyu devam etti.

Haber: M. AYDIN

Yorumlar (2)
Sezgin 3 yıl önce
Dron la olmaz bu İş denetimler yetersiz kavşaklar sinyalizasyon herşey yetersiz grafikte sigortasız muaynesiz biletce araç dolaşıyor alkol uyuşturucu herşey var dron alkol muayenesi yapamaz kural ve denetim eksikliği çok
Duzceli 3 yıl önce
Önce yolları kavsaklari halledin 20dakikada Olimpiyatı geçemiyoz.sonrasında cezayı önce kendinize sonra kuralları olmayan şehrin kurallara uymayan sürücülerine yazabilirsiniz.