banner851

banner614

“EN İYİ NARKOTİK POLİSİ, ANNE”

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Akçakoca’da görev yapan anne ve anne adayı öğretmenlere yönelik ‘En iyi Narkotik Polisi, Anne’ projesi kapsamında eğitim verildi.

banner619
Asayiş 28.08.2021, 12:00 28.08.2021, 14:20
545

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bir yandan uyuşturucu ve uyuşturucu tacirleri ile mücadele ederken bir yandan da uyuşturucu kullanımın önüne geçebilmek için eğitimlerine devam ediyor.

Düzce’de devam eden ‘En iyi narkotik Polisi, Anne’ projesi tüm ilçelerde etkin bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Akçakoca’da görev yapan anne ve anne adayı öğretmenlere yönelik eğitim gerçekleştirildi.

Eğitimde madde bağımlılığı konusu katılımcılara tek tek anlatıldı. Proje kapsamında eğitimlerin ilerleyen haftalarda diğer ilçelerde de devam edeceği belirtildi. (ÖNCÜ MEDYA/ İHA)

Yorumlar (3)
sinan kambur 2 hafta önce
önce süleyman soylunun yeğenine eğitim verilsin,
Akçakocalı 3 hafta önce
Denetimleri artırın cadde üzerinde oluyordu bir yılda bir kez gördüm İstanbul caddesi değirmen ağzı mevki özellikle hafta sonları polisimiz uygulama yapmalı yoğunluk var gelen çok
Düzceli.. 3 hafta önce
Yakalanan uyuşturucunun sahibine göre habere yayın yasağı getiren hukukçulara da buradan bir ödül çıkarırsınız artık.. Dolandırıcıların mahkemelerine yayın yasağı getirenlerede bir mansiyon ödülü verirsiniz..