banner851

banner614

EN TATLI UYGULAMA!

Düzce İl Jandarma ve Emniyet Müdürlüğü ekipleri, D-100 kara yolunda yaptıkları uygulamada sürücü ve yolculara şeker ikram etti.

banner619
Asayiş 10.08.2019, 10:47 10.08.2019, 15:53
988

Düzce'de emniyet ve jandarma ekipleri, bayram tedbirleri kapsamında yol kontrol noktasındaki denetlemelerde vatandaşlara şeker ve kolonya ikramında bulundu.

İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri, D-100 kara yolunun Çilimli mevkisinde oluşturulan noktada uygulama yaptı.

Sürücü ve yolcuların emniyet kemerlerini kontrol eden ekipler, kolonya ve şeker ikram ederek vatandaşların bayramını kutladı."Güzel bir uygulamaya denk geldik"

Yolcu Gökçen Şahin, 2 bin 800 kilometrelik Hollanda yolculuğu boyunca böyle bir olayla karşılaşmadığını ve uygulamadan memnun kaldığını söyledi.

Türkiye'de güzel bir uygulamaya denk geldiklerini anlatan Şahin, "Kontrole takıldık ama Allah razı olsun jandarma ve polisler bize kolonya, şeker tutuyor. Hoş karşıladık. Diğer ülkelerde böyle şeyler hiç olmaz. Hayatta ikram vermezler, yolun kenarına çekerler, bagajları boşaltırlar. Sonrasında sen toparlayıp arabana koyacaksın, canımız memleketimizde böyle şeyler olması çok güzel." diye konuştu.

Yorumlar (2)
kahramanlar 2 yıl önce
İnsanların canını korumak bilinçsizleri bilinçlendirmek adına bayramda görev yapan bu insanlara bir çikolata bir şeker hediye etmek gerekmezmiydi, yada diğer bayramda çalışanlara ek ücret verilirken bu insanları neden unutur millet
Aa 2 yıl önce
Şu uygulama bir bize denk gelmiyor! Bize denk gelen nasıl kesildiği belli olmayan ve tebliğ edilmediği işin cezaya düşen radar cezası!