banner851

banner955

ENGELLİ GENÇ KADIN GÜÇLÜKLE İKNA EDİLDİ

10 gün önce bebeği ile birlikte Kervan Mevkiinde bulunan üst geçide çıkarak intihar girişiminde bulunan engelli genç kadın, bu kez kocası ile tartışmasının ardından yaşadığı evin 4. katına çıkarak aşağıya atlamak istedi. Genç kadını polis ekipleri güçlükle ikna ederek aşağıya indirdi.

Asayiş 17.06.2022, 14:05 17.06.2022, 18:22
3695
banner986

Olay bugün Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, kocası ile tartışan 25 yaşındaki Gülten Kahvecioğlu yaşadığı binanın 4. Katına çıkarak intihar etmek istedi.

Çevre sakinlerinin durumu Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine bildirmesinin ardından bölgeye çok sayıda polis, sağlık ve Düzce Belediyesi İtfaiye ekibi sevk edildi. Gülten Kahvecioğlu’nun bulunduğu kata çıkan polis ekipleri genç kadını ikna etmeye çalışırken, itfaiye ekipleri de hava yastığı ile bina çevresinde güvenlik önlemi aldı.

Polisin uzun süren ikna çabalarının ardından aşağıya indirilen Kahvecioğlu, olay yerinde hazır bekletilen sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınarak, sağlık kontrolleri için Düzce Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kahvecioğlu 10 gün öncede bebeği ile birlik Kervan mevkiinde bulunan D-100 Karayolunun üzerindeki üst geçide çıkarak intihar girişiminde bulunmuştu.  

Yorumlar (2)
yav 3 hafta önce
şunları haber yapıp sayılarını çoğaltmayın ya, haberi gören atlayacak yer alıyor!
Sinan kambur 3 hafta önce
Neolursa mazluma oluyor
24
açık