banner851

banner614

EŞ ZAMANLI OPERASYONDA 30 GÖZALTI

Ankara, Düzce ve İstanbul'da esnaftan haraç topladıkları tespit edilen suç örgütüne yönelik operasyonda 30 şüpheli yakalandı.

banner619
Asayiş 09.06.2021, 11:53 10.06.2021, 14:17
10481

Ankara merkezli 3 ilde, esnaf üzerinde baskı kurarak zorla haraç topladıkları, vermeyenlerin iş yerlerini kurşunladıkları, uyuşturucu ticareti, tefe ve silah ticareti eylemlerini gerçekleştirdiği tespit edilen; liderliğini U.T.'nin yaptığı suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda, 30 şüpheli gözaltına alındı.

İSTANBUL, ANKARA VE DÜZCE'DE EŞ ZAMANLI OPERASYON

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Etimesgut ve Sincan ilçelerinde emlakçılık, oto galericilik ve kafe adı altında faaliyet yürütüp, bölgedeki esnafların üzerinde baskı kurarak zorla haraç toplayan bir suç çetesini tespit etti.

Harekete geçen ekipler, Ankara merkezli Düzce ve İstanbul illerinde düzenledikleri eş zamanlı operasyonla aralarında örgütün üst düzey yöneticileri U.T. ve N.T.'nin de olduğu 30 kişiyi yakalayarak gözaltına aldı. (AA)

banner844
Yorumlar (4)
Vecihi 4 ay önce
Bitik adam bunlar yaa gülüyrm,envantere bakın,yersennnnnn
ziya 4 ay önce
Ben sabah akşam çalışacam çoluk çoçuğumun rızkı için sen gelecen haraç kesecen gelde kes bakalım erkekler sizi...
gladyo 4 ay önce
Bu kişilerin isimleri açıkça ifşa edilmeli,toplum bunları sidikle boğması lazım.Bu yaptıkları vatan hainliğinin daniskası,Devlet otoritesini yok saymak vatana ihanettir.NOKTA
luizao 4 ay önce
Insani sessiz sakin diye saf saniyor bu cahiller kimin ne yapicagi belli olmaz dayilar ben size soleyim sakk diye cakar alniniza milletten harac almak nedir hayirdir