banner851

banner955

EŞ ZAMANLI UYGULAMA!

Dün öğle saatlerinde başlayan ve akşam saatlerine kadar devam eden Türkiye Güven ve Huzur Uygulaması kapsamında çok sayıda şahıs, araç ve işyeri kontrol edildi. Uygulama tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak gerçekleştirildi.

Asayiş 03.03.2018, 09:48 05.03.2018, 09:37
3373

Dün 14:00 sıralarında tüm Türkiye’de olduğu gibi eş zamanlı olarak Düzce’de de başlayan uygulama akşam 19:00’a kadar devam etti.
Türkiye Güven ve Huzur Uygulaması adı altında gerçekleştirilen uygulamada 2 bine yakın şahsın genel bilgi taraması (GBT) yapıldı. Özellikle halkın yoğun olarak bulunduğu noktalar olan Atatürk Bulvarı, Spor Sokak ve avmlerde 150 polis adeta göz açtırmadı. Çeşitli suçlardan aranması bulunan 4 kişi gözaltına alınırken, yoklama kaçağı olduğu öğrenilen 2 kişi hakkında ise gerekli işlemler yapıldı.İşyerlerine yönelik gerçekleştirilen denetimlerde ise kumar makinası olduğu tespit edilen iki kıraathaneye ise 1072 sayılı kanuna muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.

Trafik kontrolleri sırasında yüzü aşkın araç kontrol edildi. Eksikleri bulunan 8 araca ise 5 bin TL para cezası kesildi. 2 araç ise trafikten men edildi.Emniyet kaynaklarından alınan bilgilere göre bu ve benzer uygulamaların halkın huzur ve güvenliği için yapıldığı ve yapılmaya da devam edeceği öğrenildi.

Haber: Ş. ÇAKIR

banner844
Yorumlar (4)
Kamile 5 yıl önce
Tam polis devletine döndü güzelim ülke! En kısa zamanda normalleşme umuduyla...
düzceli 5 yıl önce
ne oldu kamile rahatsız mı oldun polisin uygulama yapmasından normal bir vatandaşsan ve aracında eksik yoksa problem yapmana gerek yok. ne güzel gelen gecen kontrol ediliyor işte
Hasan 5 yıl önce
Bunu her gün yapın
Artık 5 yıl önce
Vatandaşın haberi olmadan yapılsa daha güzel olur
21
açık