banner851

banner614

EŞİNE AZ RASTLANIR UYGULAMA

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından resmi araçlara yönelik uygulama yapıldı. Resmi araç ve sürücüleri ayrıcalık tanınmadan kontrol edildi.

banner846
Asayiş 13.11.2017, 13:13 14.11.2017, 16:53
7325
banner844

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların kullandığı sivil araçlar üzerine bugüne kadar yaptığı uygulamayı bu kez resmi araçlara yönelik gerçekleştirdi.İçişleri Bakanlığı tarafından geçtiğimiz Temmuz ayında 81 İl Valiliğine gönderilen “Resmi Taşıt Denetimleri” konulu genelgeye göre resmi araç ve sürücüleri ayrıcalık tanınmadan kontrol edildi.Düzce Valiliği kavşağında yapılan denetimlerde sürücülere kontroller esnasında, “Görev emrinin olup olmadığı, nereye gideceği, belirttiği güzergahta yer alıp almadığı, görevli personelin araçta bulunup bulunmadığı, aracın camında ve ilgili yerlerde ilgili yazıların olup olmadığını" sorgulayan “Resmi Taşıt Denetleme Formu” görevli polis ekiplerince dolduruldu.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (19)
Gülaçtı 4 yıl önce
Emniyet önce amirlerin eş ve çocuklarını okula alışverişe götürdüklerini rapor etsin
Xxl 4 yıl önce
Birde şu sivil polis araçlarına bir el atsalar muayene var mı yangın tüpü var mı ilk yardım çantası var mı adamlar göreve gidiyor silah cepte tamam kardeşim sizler bu devletin can damarısınız önce Emliyet ini al gene güzel uygulama helal .
hemşnli 4 yıl önce
adet yerini bulsun
Valinin dikkatine 4 yıl önce
Milli parklarda her akşam şoförler evine gidiyor, evleride uzakta, buna kim dur diyecek
Pehh adlı arkadaş 4 yıl önce
Bana bi telefon numarası yada sosyal medya hesabı gönderirsen resmi plakalı aracın radar cezasının fotoğrafını göndebilirm sana bilip bilmeden boşa konuşmayın. Biraz dolu dolu konuşun adam sansınlar
Kontorol 4 yıl önce
Emniyet polis araclarıda kontorol edildimi
kazım 4 yıl önce
güzel reklam bravo.
Serdar köse 4 yıl önce
Şehrin göbeğinde vatandaşın gözünü boyama amaçlı yapılan gösteriş,milletin gazını alma amacından başka bir şey değil,şehrin dışında neden yapmıyosunuz bunu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın