banner851

banner955

ESKİ BAŞKAN VE OĞLU TUTUKLANDI

11 Mayıs'ta gözaltına alınan Konuralp beldeyken uzun yıllar belediye başkanlığı yapan İbrahim Aykut ve oğlu Sami Aykut ile diğer bir şüpheli Zeki Akyol emniyetteki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. 11 yıl önce işlenen bir cinayet dolayısıyla gözaltına alınan 3 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece cinayete azmettirmek suçundan tutuklandı.

Asayiş 17.05.2017, 16:07 19.05.2017, 10:20
16847
11 Mayıs sabahı Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Bürosu ekipleri tarafından D-655 Karayolu üzerindeki işyerinde gözaltına alınan eski Belediye Başkanı İbrahim Aykut ve oğlu Sami Aykut ile diğer bir şüpheli Zeki Akyol için karar verildi.

Bir hafta gözaltında kalan ve emniyetteki işlemlerinin tamamlanması sonrası bugün adliyeye sevk edilen Konuralp'in belde olduğu dönemde üst üste 3 dönem belediye başkanlığı yapan İbrahim Aykut ve diğer iki şüpheli hakim karşısına çıktı. 

2006 yılında Konuralp'te yaşanan bir cinayet dolayısıyla gözaltına alındıkları öğrenilen eski Belediye Başkanı İbrahim Aykut ve oğlu Sami Aykut ile Zeki Akyol çıkarıldıkları mahkemece cinayete azmettirmek suçundan tutuklandı. 

3 dönem başkanlık yaptı
1994 yılında Doğru Yol Partisi’nden belediye başkanı seçilen ve 3 dönem Konuralp Belediye Başkanlığı yapan İbrahim Aykut, 2009 Yerel Seçimleri'ni kaybetmişti. Konuralp'te 15 yıl belediye başkanlığı koltuğunda oturan Aykut, 29 Mart 2009 Yerel Seçimleri sonucunda görevi Yusuf Ercan'a devretmişti.
banner844
Yorumlar (20)
....... 6 yıl önce
ey gözunu sevdıgım adaletı kımsenın ahı kımsede kalmaz sonunda gec ama oldu
HAKİKAT 6 yıl önce
KİMİN NE OLDUĞUNU BİLEMESSİN..ALLAH BÜYÜK..ONUN İÇİN KİMSE BOŞ KONUŞMASIN..İŞİNE BAKSIN
akif 6 yıl önce
her şerde vardır bir hayır en kısa zamanda çıkarlar inşAllah
mehmet 6 yıl önce
sizi çekemeyenler çoktur abiii
rumuz 6 yıl önce
aykut ailesine sabır diliyorum en kısa zamanda çıkmalarını temenni ediyorum
KONURALP 6 yıl önce
vardır bu işin içinde bir iş sami abim ve ibrahim amcam suçsuzdur,er ya da geç çıkıcaklardır
Kasaba 81 6 yıl önce
Rumuz kurtlar vadisi. Madem seneler önce beklediğin karardı demek birşeyler biliyordun . Okadar düşünüyordunda LEVENT beyi niye suç duyurusunda bulunmadın. Bence senide çeksinler sorguya bukadar eminsen konuş bakalım. Uydurma laflarla konuşmayalım dava bir sonuçlansın lekeye gerek yok
xrr 6 yıl önce
Büyük insanlar işleriyle,küçük insanlarda başkasıyla uğraşırmış.teneke muhabbeti yapmayın hadi dağılın bakim..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız