banner851

banner614

ESKİ İGM BAŞKANI BÜLBÜL TUTUKLANDI!

Eski İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bülbül, 28 günlük gözaltı süresinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bülbül’ün savcılık sorgusunda, FETÖ/PDY Terör Örgütü’ne ilişkin önemli bilgiler verdiği ve bazı isimler paylaştığı tahmin ediliyor.

banner619
Asayiş 24.11.2016, 14:33 24.11.2016, 15:22
3365
ESKİ İGM BAŞKANI BÜLBÜL TUTUKLANDI!
FETÖ/PDY Terör Örgütü soruşturması kapsamında 28 önce gözaltına alınan ve Düzce Emniyeti’nde sorgusunun tamamlanmasının ardından adliyeye çıkarılan Düzce Sanayici ve İşadamları Derneği (DÜSİAD) Üyesi ve Eski İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bülbül tutuklandı.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan ve yaklaşık bir ay önce Gebze-Harem dolmuşunda iken gözaltına alınan Bülbül'ün Düzce'ye getirilmişti.

Düzce Emniyeti’ndeki işlemleri tamamlanan Bülbül adliyeye çıkarıldı. Kapatılan Eda Eğitim Kurumları'nda da çeşitli görevlerde bulunan Muzaffer Bülbül tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan Eski İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bülbül’ün FETÖ/PDY Terör Örgütü’ne ilişkin önemli bilgiler paylaştığı ve bazı isimler verdiği tahmin ediliyor.
 
Yorumlar (7)
Aps 5 yıl önce
Ötmüştür hatta şakımıştır bülbülll bunları ah işte vatan haini bunlar ne mahkemesi katli vacip bunların
yusuf 5 yıl önce
bülbülün önünü kim açtı onu oralara kim getirdi .kaşıkçı elmas'ımı peki kaşıkçı elmas' ı nın sayesinde biryerlere geldiyse kaşıkçı elmas'ıda birilerinin sayesinde biryerlere geldi bence bu iş silsile yolu ile gider .kaşıkçı elmasları dilberdudağı tatlısı .önemli olan şu aslında fetönün kullandığı fetöşler birde fetöden ekonomik beklenti ve makam için fetöyü kullanmak isteyen fetöşler .. son söylediğim genelde hala mevcut ve onlara dokunalımayacak çünki çoklar dokunursak kadrolar boşalır. ama entehlikeliside bunlardır çünki menfaat ilişkisi kurarlar bugün fetöş yarın başka biri nemlanma nerde oradalar asıl bunlarında temizlenmesi gerekli
Sabırsızlıkla 5 yıl önce
Bu ülkede fetönün bu kadar palazlanmasına neden olan kişilerin de tutuklanacağı günler gelir umarım
wampir 5 yıl önce
gereksizin biriydi, sorgu esnasındaki bülbül gibi öttürmüşlerdir umarım.
Düzcee 5 yıl önce
Çile bülbülüm çile......
KEŞKE OHAL ESKİSİ GİBİ OL 5 yıl önce
PARTİ İÇİNE GİRMİŞ, MECLİS ÜYESİ OLMUŞ VE İL MECLİS BAŞKANI OLMUŞ, ANCAK HİÇ KİMSE FETO-PDY ÜYESİ OLDUĞUNU ANLAMAMIŞ, BÖYLE DAHA KAÇ KİŞİ VAR ARAMIZDA ALLAH BİLİR. ARTIK NEREDEYSE KENDİMİZDEN ŞÜPHE EDER HALE GELDİK, BAZILARI DA OHAL KALKSIN DİYOR, BANA GÖRE BİZİM ESKİDEN BİLDİĞİMİZ GİBİ BİR OHAL YOK ZATEN, SADECE ADI OHAL, KEŞKE ESKİSİ GİBİ OHAL OLSA BU TÜR TERÖRİSTLER DAHA ÇABUK YAKALANIR DA MİLLET BİR RAHAT NEFES ALIR. OHAL KALKSIN DİYENLER BU MEMLEKETİN İYİLİĞİNİ İSTEMEYENLERDİR.
TERMSERli 5 yıl önce
Aydınpınar Köyünden kaç kişiye soruların cevaplarını vererek KPSS de dereceyle kazanmasını sağlamış? ,devlet biliyor da işine gelmediği için araştırmıyor