banner851

banner614

ESKİ MÜDÜR SERBEST BIRAKILDI

FETÖ/PDY Terör Örgütü’ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen Düzce Eski Emniyet Şube Müdürü C. Ç., adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

banner619
Asayiş 20.10.2016, 23:48 21.10.2016, 18:07
6907
ESKİ MÜDÜR SERBEST BIRAKILDI

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından FETÖ/PDY Terör Örgütü’ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında adliyeye sevk edilen Düzce Eski Emniyet Şube Müdürleri’nden Cengiz Ç., serbest bırakıldı.

Geçtiğimiz günlerde Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şubesi Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonla gözaltına alınan ve akşam saatlerinde adliyeye sevk edilen Düzce Eski Emniyet Şube Müdürleri’nden C. Ç., adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Yorumlar (7)
YEŞİL DÜZCE 5 yıl önce
DÜZCELİ 81 YORUMUNA KATILITORUM DÜZCENİN GÜNEYİNDEKİ BİR KÖYÜN MUHTARIDA ÇOK BEKLEDİ DARBE OLSUN DİYE AMA 4000 NÜFUSLU KÖYÜN GELECEGİNİ KURTACACAKTI ONA GÖRE
Düzceli 5 yıl önce
Ateş olmayan yerden duman çıkmazmış
Düzceli 5 yıl önce
Tutuklanmış ya
duzceli 81 5 yıl önce
bence bu is artik isyerinde olsun ozel hayatta olsun hesaplasma araci oldu onune gelen feto den ihbarlarda bulunuyor asil fetoculer ise dukkanlarina Turk bayragi asmislardi ama oda kurtarmadi onlari . bu sebeple ciddi ihbarlarda bulunun . ornek o gecesi duzcede bazi koylerde senlik yapmayi bekleyen gruplar varmis neden onlara dokunulmadi . her secimde gavur gelsin de hukumet gitsincilerdi bunlar ....
Cengiz Çakıltepe 5 yıl önce
Sayın Öncü haber yetkilileri..
Bu mesajı yayınlayacak mısnız bilmiyorum ama yine de yazıyorum.
Ayrıca benim, adı her ne olursa olsun terör örgütlerinin tamamını ve darbeyi tertipleyen ve destek verenleri lanetlediğimi kamuoyunun bilmesini istiyorum.
Ben eğer terör örgütü üyesi isem ve darbe yapmış yada destek vermiş isem Allah beni ve çocuklarımı yerin dibine batırsın. Ama olmadığım halde bana bu iftiraları atanları da Allah kahretsin. Ben 23 yıl pek çok insan gibi ailemi bile ihmal ederek suç ve suçlularla mücadele ettim.Devletime ve Milletime sıdkı sadakatle hizmet ettim ne yazık ki Devletimin bana teşekkürü ellerime taktığı kelepçe ile oldu. Ama ne yaparlarsa yapsınlar Cengiz Çakıltepe'den bir terörist çıkaramazlar. Olsun vatan sağolsun. Saygılarımla.
omer 5 yıl önce
Eğer siz gerçekten Allah'a inanarak işinizi yaptıysanız bilinki Allah sizi refaha eriştirir ama yok Allah' inaniyormuş gibi yaparak birilerine ibadet ettiyseniz ve şimdi pişman olup günah çıkaracağınızı sanıyorsanız yine bilin ki Allah yaptıklarınızın hesabını sizden soracaktır.
A.A. 5 yıl önce
Tutuklanınca buzlanmış yüzü açmışsınız, Cengiz Ç denilince anlaşılmıyormu?