banner851

banner614

ESNAFA SAHTE PARA VERMİŞTİ...

Şehir merkezinde girdiği iki işyerine sahte para vererek esnafı mağdur eden dolandırıcı emniyetin başarılı operasyonu ile yakalandı. Hakim karşısına çıkartılan şüpheli cezaevini boyladı.

banner619
Asayiş 26.01.2018, 17:56 27.01.2018, 12:53
3151

Düzce'de bir dolandırıcı daha demir parmaklıklar arkasını boyladı.

Biri Hamidiye ile diğeri Cumhuriyet mahallesinde olmak üzere girdiği 2 işyerlerindeki esnafa toplamda 800 TL sahte para verdiği tespit edilen şüphelinin yakalanması için çalışma başlatan güvenlik güçleri operasyonla şahsı yakaladı.

Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen soruşturma kapsamında Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 25 Ocak 2018 günü gerçekleştirdiği operasyonda şahsı gözaltına aldı.

Şüpheli şahıs emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından “Parada Sahtecilik” suçundan sevk edildiği Düzce Sulh Ceza Hâkimliği'nce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (3)
S. 4 yıl önce
Parayı büyükler yapıyor bunun gibileri kullanıyorlar bunların büyüklerini bulsun devletimiz ozaman ne sahtesi ne çençi kalır
ORİJİNAL 4 yıl önce
Hapiste kaldığı sürece Sahte olduğu anlaşılan paranın Daha orijinalini nasıl yapacağını planlayacaktır.
Hs 4 yıl önce
Sanki yatacak 1 ay sonra dışarıda o arada da havalar ısınmış olur bir kaç ay istirahat eder o kadar devlet yemek ekmek veriyor daha ne olsun sahte parayı veren eli kesecen bak nasıl adam oluyor