banner851

banner614

EV SAHİBİNE KİRACI ŞOKU!

banner619

Akçakoca'da iddiaya göre eşyalı kiraladıkları dairenin 4 aydır kirasını ödemeyen çift, bir gece ortadan kayboldu. Kiracılarına ulaşamayan ev sahibi dairesine girdiğinde tüm eşyaların boşaltıldığını görünce büyük şok yaşadı.

banner846
Asayiş 26.11.2019, 14:59 27.11.2019, 17:52
5607
EV SAHİBİNE KİRACI ŞOKU!
banner844
Akçakocalı esnaf Erkan Keleş'e ait dairenin 4 aylık kirasını ödemediği ileri sürülen aile, bu da yetmezmiş gibi evin Keleş’e ait tüm eşyalarını da alarak sırra kadem bastı.
İddiaya göre; Osmaniye Mahallesi Özyuvam mevkiinde kiracı olan bir çift, eşyalı olarak kiraladıkları dairenin kirasını ödemedi. Ev sahibi Keleş’in uyarılarına rağmen kirayı ödemeyenler, 4’üncü ayın sonunda bir gece yarısı, sahibi olmadıkları ev eşyalarını da alarak gözden kayboldular.
Bu kadarına da pes dedirtecek olay karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Keleş, kira borçlarını ödemeyen ve eşyalarını çalıp kaçan kişilerle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Yorumlar (3)
Enişte 1 yıl önce
Kendi evinde rahat oturmasan olacağı buydu işte, anlayan anladı....
X 2 yıl önce
Maalesef öyle bir kayboluyorlar ki bulamazsınız.bizimkini bulduk ama hala alamadım parayı.yasalar dolandırıcıdan yana.ve bu kişi memur olarak çalışmaya devam ediyor
Kasabali 2 yıl önce
Bu haberin haber degeri nedir acaba.insan utanir bunu haber yapmaya ve yaptirmaya bunun gibi kirasini odemeyip giden yuzlerce insan var bumu haber simdi
20°
açık