banner851

banner614

EVDE BAŞLAYAN YANGIN AHIRA SIÇRADI

Kaynaşlı'da bulunan tek katlı evde başlayan ve bitişindeki ahıra sıçrayan yangın itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü. Yangını haber alan Başkan Birol Şahin olay mahalline gelerek hem bilgi aldı hem de yangınzede aileye 'geçmiş olsun' dedi.

banner619
Asayiş 25.01.2021, 20:53 25.01.2021, 21:44
5644

Kaynaşlı'da mahalleliyi sokağa döken yangın... İlçeye bağlı Eskiköy Mahallesi'nde Selahattin Yılmaz'a ait tek katlı evde iddiaya göre sobadan kaynaklı yangın çıktı.

Yangının fark edilmesi üzerine 112 Acil Çağrı Merkezi'nden yardım istendi. Bu sırada hızla büyüyen yangın evin bitişiğindeki ahıra sıçradı. İhbar üzerine bölgeye Kaynaşlı itfaiye ekipleri sevk edildi.

Hızla alevlere müdahale eden itfaiye erlerine destek Düzce Belediyesi'nden geldi. Yaklaşık yarım saatlik bir çalışma sonucu ev ve ahır yangını kontrol altına alabildi. Kimsenin yaralanmadığı yangın nedeniyle sokağa dökülen vatandaşlar, meraklı gözlerle söndürme çalışmalarını izledi.

Yangını duyan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, hemen mahalleye gelerek yangın hakkında bilgiler aldı. Aileye 'Geçmiş olsun diyen Başkan Şahin, yaptığı açıklamada, "İlçemiz Eskiköy Mahallesi'nde meydana gelen yangına İtfaiye ekiplerimiz müdahale etmiştir. Herhangi bir can kaybı ve yaralı yoktur. Maddi hasar meydana gelmiştir. Kaynaşlı Belediyesi olarak evi yanan aileye her türlü desteği vereceğiz. Rabbim, cümlemizi her türlü felaketlerden muhafaza eylesin." ifadelerini kullandı.

Yangınzede ailenin komşusu ise patlama sesiyle dışarıya çıktıklarını ve yangını gördüklerini belirterek, kış günü komşularının yangın mağduru olmasından duydukları üzüntüyü dile getirdi.

İtfaiye ekiplerinin soğutma çalışması yaptığı yangın sonucunda evde büyük çapta maddi hasar oluştu. Yangının kesin çıkış nedeni araştırılıyor.

Yorumlar (0)