banner851

banner955

FECİ KAZADA BİRİSİ ÖLDÜ, BİRİSİ YARALANDI

Sabah saatlerinde Zonguldak, Düzce ve İzmir seferini yaparken, sürücüsünün virajı alamayarak Balıkesir’in Edremit yolunda takla atan yolcu otobüsünde hayatını kaybedenlerin arasında bulunan Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerinden birisi hayatını kaybederken, birisi ise yaralandı. 2 öğrencinin, 15 kişiye mezar olan otobüse Düzce Belediyesi Şehirlerarası otobüs terminalinden bindikleri öğrenildi. Düzce Üniversitesi Rektörlüğü, kazada hayatını kaybeden öğrenci ile ilgili taziye mesajı yayımladı.

Asayiş 08.08.2021, 21:31 09.08.2021, 17:46
9728

Zonguldak, Düzce, İzmir seferini yapan yolcu otobüsü Balıkesir'de yoldan çıkıp takla atmasıyla meydana gelen feci kazada hayatını kaybeden 15 kişinin isimleri belli oldu. Otobüse Düzce Belediyesi Şehirlerarası otobüs terminalinden binen 2 öğreciden Bilge Toker kazada hayatını kaybederken, yine Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Ayşegül Kısa ise yaralandı.

Zonguldak, Düzce ve İzmir Aliağa seferini düzenleyen Efe Tur'a ait yolcu otobüsü saat 04.40 sıralarında Balıkesir OSB Çevre Yolunda Edremit istikametine doğru seyir halinde iken, yoldan çıkarak şarampole yuvarlandı. 15 kişinin hayatını kaybettiği feci kazada, 17 kişi de yaralanarak çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Feci kazada hayatını kaybedenlerin kimlikleri belli oldu.

Kazada hayatını kaybedenlerin Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminalinden binen Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisi Bilge Toker, Ahmet Yağlıdere, Hatice Çelikörs, Kamuran Demir, Şennur Tokur, Feruz Demir, Ozan Ahmet Akızılırmak, Akın Duru, Cengiz Umut, Ahmet Işıklar, Nurten Eruçar, Nilay Işıklar, Melissa Kızılırmak, Sevim Kızılırmak, Kerem Başol olduğu belirtildi.

TEDAVİLERİ SÜRÜYOR

Kazada yaralanan 17 kişiden Serenay Erden, Yeşim Demir, Ayşe Kesgin, Keyna Duvakuf, Özer Özbayrak, Eray Erden, Cemal Tuna, Ahmet Cengiz Çeliköz ve Merve Yağlıdere’nin tedavileri Balıkesir’de sürüyor.

Göknur Duranlar İstanbula, Ece Nur Ergin ise tedavileri için İzmi'te sevk edilirken, tedavileri tamamlanan Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisi Ayşegül Kısa,  Didem Özcan, Gülce Naz Öcal, Sudenur Sarıca ve Aynur Yazan taburcu edildi. Bu arada yaralılardan birinin kimliğinin henüz tespit edilemediği belirtildi.

Düzce Üniversitesi taziye mesajı yayımladı

Öte yandan, Düzce Üniversitesi tarafından, feci kazada hayatını kaybeden Bilge Toker için taziye messajı yayımlandı. 

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (4)
fikri 1 yıl önce
Hizmet yapmışlar. Biz size hizmetin nasıl olacağını sandıkta göstereceğiz.O günü bekliyoruz.Elinizde bir düzce mrk kalmıştı o da gidince düşünürsünüz bunca hizmete rağmen neden kaybettik diye belki o zaman anlarsınız bu yaptıklarınızın kepazelik olduğunu
Kayabaşı 1 yıl önce
Hüseyin abim, Allah sabır versin.
Zehra 1 yıl önce
Allah anne ve babasına kardeşlerine sabır versin
ozcan alkaya 1 yıl önce
allah rahmet eylesin kardesimize inslh allah sabrlk versn ailesine inslh
Yeni Sayımız