banner851

banner614

FETÖ'DEN 6 GÖZALTI DAHA!

banner619

Düzce’de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında meslekten ihraç edilen 6 öğretmenden 4 ü tutukluklanırken 2’si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

banner846
Asayiş 22.11.2017, 17:24 24.11.2017, 11:18
6404
banner844

Düzce'de Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)’na yönelik soruşturma kapsamında gözaltı ve tutuklamalar devam ediyor. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma çerçevesinde bir süre önce meslekten ihraç edilen 6 öğretmen, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Savcılık sorgularının ardından 6 öğretmenden 2’si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Daha önce meslekten ihraç edilen ve soruşturma kapsamında tutuklanan öğretmenlerin  Y.S, R.T, N.D, S.Y, olduğu öğrenilirken Z.K ve NT adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı,Tutuklanan öğretmenler çıkarıldıkları adli mercilerce Çilimli Cezaevine gönderildi.

Yorumlar (11)
Adalet 4 yıl önce
Masumları içeri atanların attıranların canları Cehennemin en dibine gitsin inş.
Hainin cezası ölüm 4 yıl önce
kim bu ülkeye ihanet ettiyse ediyorsa, devlete ve görevlilerine silah çekiyorsa ipe çekeceksin ki ders olsun...
Kozmik oda 4 yıl önce
Fötö kozmik odaya girip ,sırlarımızı yabancılara aktarırken, buna kim müsade etti? Devleti kim yönetiyordu? Mit ne yapıyordu? Zamanın ilgililerine bunlar sorulmayacakmı?
Evettt 4 yıl önce
2003 de Mecliste kanunları değiştirip Fötöyü vatan ihanetten kurtaran vekiller nerede? Kamer Genç kürsüde bunu söyleyince üzerine yürüyen, susturanlar.Ne oldu?
AKP Lİ 4 yıl önce
zenginler dışarıda fakirler içeride çünkü fakirin parası avukat tutmaya yetmiyor zengin öylemi suç kaldı fakirin üstüne fakir iş diye para diye gittiği yerin nereden bilsinki vatan hainliği yaptıklarını pion olarak kullanılmış olabilirler
Düzce li 4 yıl önce
Ya nerde görülmüş akp li bi vekilin yargılandığı en basit meet Keleşin istifası istendi istifa ettirildi bu adamın bi mal varlığını araştırDilar mi yok adam duzceden çal çal dünya servet yaptı... R. Zarraf la bağlantılı 4 akp li bakan neede
aa çok ayip !! 4 yıl önce
onlar kandirildi sen bilmiyor musun.milletvekili onlar kandirilabilirler.cok normal.bi tevbe ettiler simdi fetoyle mücadele ediyolar.ama siradan vatandaslar asla kandirilamaz.eger öyle bi hata yaparlarsa burunlarindan getirirler !
Hepsi gözaltına 4 yıl önce
Bizim eski vekilin de Fötöyle resmi yayınlandı. Yine 15 Akp li vekilin Amerika'da resimleri yayınlandı. Onlar ne zaman gözaltına alınacak. Ne zaman hesap verecekler.
tamam hepsiymiş yorumcusu 4 yıl önce
hepsini hatırla.birini hatırlama.erdoğan nefreti gözünü kör etmesin.akşeneri de kılıçdaroğlunu da unutma.aç bak internette akşener,chp fetö için neler yapmış.ne demiş.sen bilirsin onları.ama yine desteklersin.birini eleştirirken diğerlerini
Tamam hepsiymiş 4 yıl önce
Fötönün olimpiyatlarında hasretle konuşup ağlayanları unutmadık. Atatürk'ün resmi yerine fötönün olimpiyatı diye resim basanı da unutmadık. Algı yapıp unutacağımızımı zannediuorsunuz.
tamam hepsi 4 yıl önce
fetönün olimpiyatına katılıp fetöye övgüler dizen akşener,zaman gazatesine siper olan chp vekilleri,fetönün tvsinden inmeyen kılıçdaroğluda dahil.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın