banner851

banner955

FETÖ OPERASYONLARI SÜRÜYOR

FETÖ/PDY terör örgütüne ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında hakkında gözaltı kararı çıkan 4 kişi yakalandı. Gözaltına alınan şahıslardan birinin Bank Asya Düzce eski şube müdürü olduğu, bir şahsın da örgütün adliye yapılanması içerisindeki sohbet toplantılarını organize ettiği öğrenildi.

Asayiş 13.02.2018, 21:44 15.02.2018, 10:36
5744

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na ilişkin yürütülen soruşturmalar devam ediyor.

Bu kapsamda son olarak Düzce merkezli yürütülen soruşturmalar kapsamında hakkında gözaltı kararı çıkan 4 şahıs düzenlenen operasyonla yakalandı. Şahıslardan 3’ü Düzce’de 1’i ise Kastamonu’da yakalanarak gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şahıslardan bir kişinin Bank Asya Düzce eski Şube Müdürü olduğu, bir kişinin de örgütün adliye yapılanması içerisinde infaz koruma memurlarının sohbet toplantılarını organize ettiği öğrenildi.

Şüpheli şahısların ev ve iş yerlerinde yapılan aramada bilgisayar, cep telefonu ve dokümanlara el konulduğu öğrenildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (3)
Adam1 5 yıl önce
Hangi bank asya şu bizim başbakan ve cumhurbaşkanının katılımı desteği ile açılan ve bir takım kamu kurumlarınında maaşları ve bir takım ödemeleri burası kanalı ile yaptırılmaya zorlanılan bankamı?
Vayyyy beee 5 yıl önce
Gümüşovaya ve cumayerine nezaman sıra gelecek ?
sağlık 5 yıl önce
sağlıkta sohbetleri organize edenler varmış ve hala aktif görevde imişler ,yoksa onlar muaf mı? diye sorası geliyor insanın.
15
açık