banner851

banner614

FETÖ’DEN 4 KİŞİ TUTUKLANDI

Düzce'de, FETÖ ile bağlantılı olduğu ve ikisinin ”ByLock” kullandığı tespit edilen 4 kişi tutuklandı.

banner619
Asayiş 07.01.2017, 18:36
8885
FETÖ’DEN 4 KİŞİ TUTUKLANDI

Düzce’de Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve ikisinin “ByLock” kullandığı tespit edilen 1 polis, 1 zabıt katibi, 1 öğretmen ve 1 lise öğrencisi tutuklandı.
FETÖ ile bağlantılı olduğu tespit edilen Düzce Adliyesindeki bir katip, daha önce görevden alınan bir polis, bir öğretmen ve 16 yaşındaki bir lise öğrencisinin ikamet ve iş yerlerine İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince operasyon düzenlendi.
Yapılan aramalarda bazı belge, doküman ve bilgisayarlara el konuldu. Gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen, 4 kişinin savcılık sorgusu tamamlandı.
Mahkemeye sevk edilen zanlılardan FETÖ'nün kriptolu mesajlaşma uygulaması "ByLock"u kullandığı tespit edilen zabıt katibi ve 16 yaşındaki lise öğrencisi ile polis ve öğretmen tutuklandı.

Yorumlar (9)
Sözüm ona 5 yıl önce
16 yaşında aile geçindiren, baba olan, ülke savaşına (Çanakkale de) katılan şehitlik mertebesine ulaşmış insanlar var.. neden 16 yaşında hain çıkmasın ki.. biz kendi askerimizin bize kurşun sıkacağını nerden bilebilirdikki ..
Ümit Ergün 5 yıl önce
Bylock'u herkes yükleyebilir. Fakat Bylock'tan ID ve Şifre herkes alamaz. Bu yetki sadece FETÖ'nün üst düzey kişilerinde vardır. Örgütte dereceye giren sadık kişilere verilir. Yaş Fark etmez. ID ve Şifre varsa FETÖ'dendir.
E.İ 5 yıl önce
16 yaşında çocuktan teröristmi olur Allah aşkına. Bu fetöcü abiler ablalar dışarda fetöyle alakası olmayan çocuk içerde
Layn 5 yıl önce
Bylock denen yazışma programı capulcu işi demekki 16 yasında ki çocukta bile var şimdi bu çocuk vatan haini bölücü mü daha vatan ne millet ne bayrak ne bilmez
A.d 5 yıl önce
Yani demek oluyoki çocuk 14 yaşında telefnuna bylok yüklenmiş okula telefon götürüyo bu çocuklar belki ve telfonlari ögretmen akşama kadar topluyo ozaman fetocu ögretmen yükledi suç çocuga yüklendi suç garibim okul hayati bitti 15 yasinda çocuklardan terörist olurmu yapmayin yazık etmeyin bu çocuklara
A.d 5 yıl önce
16 yaşındaki çocuk ne anlan ve tutuklanan çocugu da tanıyorum yani çocuk baylok u yuklemiş terör örgütü olmus öylemi o baylok denilen illet anlatıldıgı gibiyse o çocuk zaten yükleyemez artı yükleme tarihi 15 temmuzdan öncedir.
sana noluyor 5 yıl önce
Suçsuzsa meydana çıkar, sen niye hemen atlıyorsun ki? Benim bildiğim bylock yüklü olanlar değil bylocku aktif kullananlar tutuklanıyor. Ayrıca Fetöcülerin ortaokul liseden başlayarak çocukların beynini yıkadıkları biliniyor.
Can . D 5 yıl önce
ALLAH AKIL FIKIR VERSIN BUNLARA FETÖCÜ KIM VARSA CEZASINI CEKSIN BUNE YA BITMEK BILMIYOLAR AHTOPOT GIBILER HERYERDELER
Ne yapıldı 5 yıl önce
Daha 2 yıl önce Fötö'nün etrafında pervane olmuş 15 Akp vekilinin resimleri yayınlandı. Onlarla ilgili ne yapıldı Can D?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın