banner851

banner614

FETÖDEN GÖZALTINA ALINDI

banner619

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ Soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve savcılık tarafından mahkemeye sevk edilen Düzce Pusula Gazetesi imtiyaz sahibi Mustafa Armutçu, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

banner846
Asayiş 30.05.2017, 15:12 31.05.2017, 15:51
10249
banner844
Düzce Pusula Gazetesi imtiyaz sahibi Mustafa Armutçu, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, sosyal medya hesabında FETÖ Terör Örgütü’ne yönelik “terör propagandası” yaptığı iddia edilen Armutçu Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. Sağlık kontrolünün ardından Düzce Emniyet Müdürlüğüne getirilen Armutçu buradaki sorgusunun tamamlanmasıyla Düzce Adliyesine sevk edildi.

Savcılık tarafından mahkemeye sevk edilen Armutçu adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Yorumlar (21)
düzce 4 yıl önce
Bahis konusu kişi bu sıralarda içine düştüğü fetö çamurundan kurtulabilmek için debelenmekte. Sağa sola çamur atmakta. Fakat ilahi adalet tecelli etti ve ayağına dolaştı. Şimdi cevabı ne olur bilinmez. Ama emekli olur herhalde.
Kurt hilal 4 yıl önce
Armutcu fark etmiyo bu vatana hainlik yapan cezasını ceker burası türkiye bismillahirrahmanir rahim
Hım 4 yıl önce
Hım kafalarına göre fetocu arıyorlar. Ne fetoymuş beee.
Eeeeeeeeee 4 yıl önce
Şimdi nolcek Armutçu. Yazıcak mısın kendi gazetende bu haberi.Düşenler Kalkanlar v.s.
Vatandaş 4 yıl önce
Gördünmü armutçu hakkında bir tane olumlu yorum yok. Neden acaba
Birisi 4 yıl önce
Yalan yanlış iftira karışık haberler yapıyordu. 17-25 Aralık süreçlerinde siyasi iktidarı şiddetle eleştirip fetoyu övdüğünü unutmadık. İşler tersine dönünce habeleri kaldırdı.İnanlara iftiraya varacak düzeyde fetocu haberleri yapıyordu.
gercek 4 yıl önce
15/27 Aralıktan sonra gazetesinse ve DUZCETV kanalında FETÖ/PDY desteklenip bu terör örgütünün propagandasını yapıp devleti/hükümeti kötüleyen,başbakana hakaret eden bu karanlık adam nasıl serbes bırakılır? BU KRİPTO FETOCU
burak mert 4 yıl önce
Kendisini pek sevmem ama asla fetocu degildir..yanlıs ihbar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın