banner851

banner614

FINDIKLIKTA ERKEK CESEDİ

banner619

Düzce Belediyesi Otobüs terminali yakınındaki fındık tarlasında bir gencin ağaca iple asılmış cansız bedeni bulundu.

banner846
Asayiş 28.10.2019, 08:40 28.10.2019, 17:18
17556
banner844
Darıcı Mahallesi’ndeki bir fındık tarlasında intihar ettiği iddia edilen Afgan bir gencin cansız bedeni bulundu.
Olay, bu sabah saatlerinde Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali mevkiindeki fındıklıkta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; tarlanın yanından geçerken meyve ağacına asılı bir genç olduğunu fark eden vatandaşlar hemen durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri genç adamın hayatını kaybettiğini belirledi.

Olayla ilgili bilgi verilmesi üzerine bölgeye cumhuriyet savcısı geldi. Savcının incelemesi sonrası 20’li yaşlardaki gencin cansız bedeni hastane morguna kaldırıldı. Olay yeri inceleme ekipleri delil çalışması yaparken, Afgan olduğu üzerinde durulan gencin kesin ölüm nedeni otopsi sonucunda belli olacak. Olayın intihar olup olmadığı araştırılıyor.


Yorumlar (12)
Varandas 2 yıl önce
Ah yavrum ya Allah af etsin günahı cektirenlerin boynuna yaşattığını yaşamadan kimse ölmez
Vatandas 2 yıl önce
Allah afetsin kimbilir ne geldi basinaa
Vatandaş 2 yıl önce
Nedenini kimmse bilemez ama her ne olursa olsun son yıllarda ülkemizde ırkçılık inanılmaz boyutlara geldi sen afkansın sen suriyelisin vs keşke yazık çok yazık
düzceli 2 yıl önce
ırkçılık mı..sen ırkçılığı onlarda ağababasını gör..memleketi verelim biz gidelim öylemi..türkün türkden başka dostu yok.bunu kafana sok..
suçlu içimizde 2 yıl önce
100 de 90 ı yalan suriyeli haberlerine inanıp bazılarımızın onlara nefret dolu davranışlarımız sonucu kocaelinde 9 yaşındaki suriyeli çocuğu intihara sürükledik.umarım bu kişi de aynı davranışlara maruz kalıp inithar etmemiştir.
Sancaklı 2 yıl önce
CENAB I ALLAH kimseyi VATAN'sız bırakmasın. Ta Afganistan,dan gel burada intihar et yada öldürül.Kim kimi bu duruma düşürüyorsa düşürmeye çalışıyorsa ALLAH belasını versin. Kim Kul hakkı,yetim hakkı yiyorsa Allah belasını versin.
alııı 2 yıl önce
vatanından kaçıyoki para kazanıp gidip evlensin.burda bizim çocukların önunnu kesip artisttk yaspsun.kafanmı güzel senın..
yazık 2 yıl önce
Bu adamlar kendi ülkelerindeki bitmeyen savaştan sefaletten kaçıp bir umutla Türkiye'ye geliyorlar. Burada da hakir görülüp itilip kakılıyorlar. İyice umutları tükeniyor. Bu düşkün insanlara faydanız yoksa bile en azından kötü davranmayın.
düzceli 81 2 yıl önce
bu intihar eden kardeşimizin adı soyadı nedir acaba.
Çetin kumkale 2 yıl önce
Arkadaş elin afganlısının düzcede ne işi var bunları buralara kadar kimler getirdi düzcenin psikopatları yetmiyormuş gibi birde elinkiler başımıza dert oldu.Çetin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
açık