banner851

banner614

FİRARİ ÇETE ÜYESİ EVİNDE YAKALANDI

banner619

Düzce’de farklı zamanlarda meydana gelen hırsızlık olaylarına karıştıkları iddiasıyla aranan çeteyi geçtiğimiz günlerde operasyonla çökerten polis ve jandarma, çetenin son firari şüphelisini de evinde kıskıvrak yakalandı.

banner846
Asayiş 14.11.2017, 14:26 15.11.2017, 15:30
3936
banner844

Düzce Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Alay Komutanlığı ekiplerinin ortak çalışması ile yakalanan azılı hırsızlık çetesinin kayıp olan 6’ıncı üyesi yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Geçtiğimiz 6 Kasım tarihinde Emmniyet ve jandarma bölgesinde silahlı adam yaralama, silah zoruyla küçük yaştaki kıza tecavüz ve kişi hürriyetinden yoksun bırakma, otomobil hırsızlığı, otomobilden hırsızlık, Kamu Kurum ve Kuruluşlarından hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs ederek mala zarar verme, resmi araca zarar verme, kasten adam yaralama ile ilgili toplam 26 ayrı suça karıştığı tespit edilen 6 kişiden A.K, A.F.Y, S.K ile yaşları küçük İ.Y.K ve C.D düzenlenen operasyonla yakalanarak emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Çetenin günlerdir firari diğer üyesi E.A. ise İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin çalışması sonucu evinde kıskıvrak yakalandı. Şüpheli E.A. emniyetteki sorgusunun ardından polis eşliğinde adliyeye sevk edildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (5)
düzceli 4 yıl önce
bunları yakalasan ne olacak. asıl bunların arkasında ki hırsız abilerini - hırsızlık yaptıranları ve düzcede bunlara kol kanat geren sözü geçen abilerini içeri tıkacan.
istihbarat iyi çalışma yaparsa bak arkasından neler çıkıyor.
adam 4 yıl önce
küçük bir çocuğa tecavüz vede kaçırarak.adam olsa kendi ailesi bunun hesabını bitirirdi yada teslim ederdi...bide ailesinin evinde yakalanıyor.ailece atacan içeri
iki gün tutarlar 4 yıl önce
iki gün tutarlar sonra salarlar
Kaynaşlılı 4 yıl önce
Cezaevlerinin yaptırımı yok insan hakları sadece cezaevlerinde oluyor. Kişi dışarıda haltı yiyor her türlü suçu işliyor ama cezaevine gelince insan haklarını öğreniyor
VİCDANSIZ 4 yıl önce
Kaç kaç nereye kadar... ahada yakandın... acımayın abi bunlara... hakim abi at bunları içeri çıkmasınlar cezaevinden çünkü bunlar milletin canını yakıp parasını,arabasını çalıyorlar. Polis abilere Allah yardım etsin dualarımız sizinleee