banner851

banner955

FİRARİ ŞAHIS HER YERDE ARANIYOR

Gece saatlerinden Gölyaka ilçesinde hakkında 17 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan firarı şahıs ile polis ekipleri arasında silahlı çatışma yaşandı. Polis ekipleri ve evde bulunan ailesine ateş açan zanlı, kaçarak uzaklaştı. Polis ekipleri şimdi her yerde firari şahsı arıyor.

Asayiş 27.02.2022, 09:46 27.02.2022, 18:27
5694

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde gece saatlerinde sıcak anlar yaşandı. 17 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari şahsın kaldığı adresi tespit eden Gölyaka İlçe Emniyet Amirliği’ne bağlı polis ekipleri, zanlıyı teslim almaya gitti.

Evinin camından polis ekiplerini gören zanlı, hedef gözetmeksizin silahı ile ateş açmaya başladı. Polis ekiplerinin zanlının bu ateşine karşılık vermesi ile birlikte çevrede korku dolu anlar yaşandı. Gölyaka İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, durumu Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bildirerek takviye kuvvet istedi. Takviye ekiplerinin geldiğini gören zanlı,  evde bulunan kendi ailesine de ateş ederek bir yolunu bulup kaçmayı başardı.

Şans eseri ölen ya da yaralanın olmadığı çatışmada, polis ekipleri kaçan şahsı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Zanlının gidebileceği tüm adresleri kontrol eden polis ekipleri, şu ana kadar bir sonuç elde edemezken, ifadelerine başvurmak için zanlının ailesini Gölyaka İlçe Emniyet Amirliği’ne götürdü.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Kanunlar yetersizzzzzz 8 ay önce
Kanunlarımız güncellenmediği süre bu şahıs ve bunun gibilerle güvenlik güçlerimiz daha çoğuyla çoook uğraşır, yakalar adliyeden bir çoğu çıkar gider, bu ilk değil son da olmaz, bunun gibi daha çok var
Bu habermi, kapalı kutumu 8 ay önce
Teşekkürler, yani çok açık bir haber olmuş. Kim kimdir nedir ya bu nasıl bir haber, adı yok sanı yok basıldı ateş açtı kaçtı bu nedir.
Adige 8 ay önce
Dağdaki terörist neyse bu kansizda aynıdır.
Madur 8 ay önce
Bari şahsın resmini koysaydiniz belki bir gören çıkardı
Abd 8 ay önce
Bu olay abd de olsa zanlının resmi heryerde ysyınlanır halkta ihbar eder ismi resmini yayınlasın emnıyet
27
parçalı bulutlu