banner851

banner614

“FUHUŞ VE UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPIYORLAR” İDDİASI

banner619

Düzce Merkez’e bağlı Kiremitocağı Mahallesi Güney Sokak’ta yaşayan vatandaşlar aynı sokakta bulunan bir evde yaşayan iki kadının fuhuş ve uyuşturucu madde ticareti yaptığı iddiasıyla ayaklandı. Olay üzerine bölgeye gelen polis ekipleri mahalleliyi sakinleştirmekte zorlandı.

banner846
Asayiş 16.06.2021, 18:15 17.06.2021, 18:12
12564
banner844

Olay Merkez’e bağlı Kiremitocağı Mahallesi Güney Sokak’ta meydana geldi. Sokakta bulunan bir evde yaşayan iki kadının fuhuş ve uyuşturucu madde ticareti yaptığı iddiasıyla sokağa döküldü. Olay yerine gelen polis ekipleri mahallelileri sakinleştirmekte zorlandı.

Kendilerine sakin olmalarını söyleyen polis ekiplerine bir vatandaş, “Nasıl sakin olayım? Bu ilk değil ki. Bütün mahalleye sorun.” dedi. Bir başka mahalle sakini de, “Gece gündüz gelip gidenin hesabı yok. Ar namus kalmadı burada. Eroin de satıyorlar ot da satıyorlar. Burası randevu evi.” diye konuştu.

Güvenlik güçlerinin yatıştırmak için uzun süre dil döktüğü mahallelinin şikayetçi olduğu binada yaşayan kadınlar ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. Polisler şikayetçi olan mahalle halkının da ifadesine başvururken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (8)
As 1 ay önce
Sanki bu yorumları yapanlar çokmu namuslu kendileri daha beter iftira atıyorlar millete siz kendinize bakın önce
Adı vasfiye 1 ay önce
Bu işlerle uğraşanlar beter olsunlar..Allah belalarını versin!
psiko 1 ay önce
ve ortalığı ayağa kaldıran adam akşama metresine yüzük alır:)
Mahalleli 1 ay önce
eski muhtar candı geç anladık başkasına oy atarken hıc dusunmedık kendımıze ettık
dzcee 1 ay önce
su testisi su yolunda kırılır hiç ölmeyecek gibi yaşasınlar.
XXL 1 ay önce
herkes ekmeğinin peşinde bırakın boş lafları
Vatandas 1 ay önce
Kimse mahallesinde böyle birsey istemez ama böyleleri Namustan bahsederler, milletin evine kimin girip çıktığını gözlemekten, kontrol etmekten beri gelemezler, kimse kusura bakmasın ama acaba hangisi daha namussuz
Güney sokak 1 ay önce
Arazilerinizi müteahhite verdiğiniz zaman her önüne gelene ev satılmaması için anlaşma yapın .aynı yerin yakınında bu şekilde bir ev daha var müteahhitten evleri satın almışlar kiracıdan olmadıkları için tahliyede edemiyorsun.