banner851

banner955

GECE KARTALLARI ANINDA MÜDAHALE ETTİ

Düzce Belediyesi’nin gençlere yönelik bu yıl ilkini düzenlediği “Düzce Gençlik Festivali” startını manga konseriyle verdi. Manga şarkılarına hep bir ağızdan eşlik eden on binler hep birlikte eğlendi. Fakat her güzel şeyde olduğu gibi bu konseri de sabote etmeye yeltenen bir grup Vandal, Gece Kartalları’ nın titiz çalışması ve sıkı takibiyle amaçlarına ulaşamadan enselenerek yaka paça gözaltına alındı.

Asayiş 11.10.2022, 23:18
12834
GECE KARTALLARI ANINDA MÜDAHALE ETTİ

Geçtiğimiz Ağustos ayında “Dünya Düzce Günleri” festivalinde her akşam bir olay çıkararak insanların eğlencelerini zehir eden kendini bilmez densizler, bugün başlayan Düzce Gençlik Festivali’nde de sahaya çıktı.

GECE KARTALLARI GÖZ AÇTIRMADI

Edindikleri tecrübelerle kimlerin ne tür olay çıkarabileceğini çok rahat analiz edebilen Gece Kartalları, bu Vandallara fırsat vermedi. Gençlerin, Ailelerin, Düzce halkının doyasıya eğlendiği konserde tatsızlık çıkararak huzuru kaçırmaya yeltenen Selahattin E., Yılmaz B., ve Sedat E. ismindeki 3 zanlı, Gece Kartallarının tedbiri ve titiz çalışması sonucunda taşkınlık çıkarmaya çalıştıkları esnada enselenerek yaka paça gözaltına alındı.

“NEDEN BAKIYORSUN?” DİYEREK SATAŞTILAR

Edinilen bilgiye göre konser alanında eğlenen gençlere bir anda “neden bakıyorsun?” diyerek iki kişiyi yaralamaya kalktılar. Çıkan arbedede hiçbir suçu olmadığı halde iki genç vatandaş yaralanarak, Düzce Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Taşkınlık çıkaran Selahattin E., Yılmaz B., ve Sedat E. isimli 3 zanlı ise Polis Ekipleri tarafından gözaltına alınarak Şehit Osman Çatana Polis Merkezi’ne götürüldü.

“ÇOCUKLARI KORKUTTULAR”

Öte yandan ailesi ve çocuklarıyla birlikte eğlenmek amacıyla konsere gelen vatandaşlar, çocuklarının korkmasına sebep olan bu hadiseye tepki gösterdi.

“Çocuğum hüngür hüngür ağlıyor korkudan, böyle rezillik olmaz!”

“devletimiz belediyemiz eğlenelim stresimizi atalım diye böyle güzel organizasyonlar yapıyorlar, burada yüzlerce polis ve bekçi güvenliği sağlamaya uğraşıyorlar bu kendini bilmezler burada bizim çocuklarımızı korkuttular.

“Alıyorlar, yarım saat sonra tekrar salıyorlar”

Alıyorlar, yarım saat sonra tekrar salıyorlar. Yarın yine gelip yine aynısını yapıyorlar. Her festivalde aynı şey oluyor. Çocuğum hüngür hüngür ağlıyor korkudan, böyle rezillik olmaz!” diyerek tepki gösterdi…

banner844
Yorumlar (11)
Rezillik 2 ay önce
Baskı ortamı, rezillik.solist ve kadrosu bile eğlenemedi. Yaşlı amcalar sağı solu keser. İki genç oynasa millet angut angut bakar. Milletin karnı aç. Oraya belediye köfteci koymuş TİCARET full. Millet bakar alamaz. Bir yandan serseriler. Özellikle kadınlar ve kızların rahat eğlenemediği hiç kimsenin özgürce yaşayamadığı bir MÜZİK dinletisi. Memleketin haline bak ya.
Vatandaş 2 ay önce
Düzce'de çocukla konsere mi gidilir. Mümkünse hiç dışarı çıkmaya aldım. Nedense hep burda oluyor böyle şeyler. Birşey olsa koca şehirde caddelerde polis yok
çeçhen.. 2 ay önce
Çok bereketli topraklarımız var,Her türlü HIYAR yetişiyor....
uzaktan 2 ay önce
emniyet bu üçünü sonraki konserlerin başlangıç ve bitiş saatlerinde karakolda misafir edeceklerdir herhalde değil mi? hatta sonraki buna benzer etkinliklerde de. bunlar akıllanana kadar.
MAHALLELİ 2 ay önce
onlar dayakdan anlıyor demekki.Ağzını burnunu düzeltin bence..
OTTOMAN 2 ay önce
hizmet edin diye ödediğimiz fahiş su paralarını bu ne üdüğü belirsiz şarkıcılara kaptırın. haram zıkkım olsun.
DEVLET 2 ay önce
AYNI VANDALLAR MUTLAKA BU AKŞAM DA YİNE VANDALLIK YAPACAKLARDIR. ÇÜNKÜ POLİS YAKALAYIP GÖTÜRMÜŞTÜR, YARIM SAAT SONRA BIRAKMIŞLARDIR
DUZCELI 2 ay önce
GENCLERE EGITİM VERİLMELİ AGLAKLA İLGİLİ BÜYÜKLERE SAYGI DİNİ BİLGİLER VS SAÇMA SAPAN ŞARKI SÖZLERİ DEGGİL OKUL ZAMANI FESTIVAL OLMAZ GECLER ZIVANADANCIKIYOR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın