banner851

banner955

GENÇ KADIN GÜÇLÜKLE İKNA EDİLDİ…

Düzce’de daha önce bebeği ile birlikte üst geçit ve inşaat halindeki binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan genç kadın, yine binanın çatısına çıktı. 5’nci kez intihar girişiminde bulunan genç kadın, polis ekipleri tarafından güçlükle ikna edilerek aşağıya indirildi.

Asayiş 14.11.2022, 10:58
4254
GENÇ KADIN GÜÇLÜKLE İKNA EDİLDİ…

Psikolojik sorunları bulunan evli ve 2 çocuk annesi Gülten Kahvecioğlu, yine bir binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Daha önce bebeği ile birlikte Kervan mevkiindeki üst geçit ve evinin bulunduğu Cumhuriyet Mahallesindeki binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan Kahvecioğlu, bu kez Karacahacımusa Mahallesinde ortaya çıktı.  

Karacahacımusa Mahallesinde inşaat halindeki bir binanın çatısına çıkan Gülten Kahvecioğlu’nu görenler, durumu Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edilirken, Kahvecioğlu ekiplerin uzun süren ikna çabalarının ardından aşağıya indirildi.

Kahvecioğlu, aşağıda hazır bekleyen Düzce 112 Acil Servis Ambulansı ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız