banner851

banner614

GENÇ KIZLARIN FOTOĞRAFINI ÇEKTİ!

banner619

Anıtpark Meydanında iki genç kızın fotoğraflarını çekerken fark edilen şahıs, taciz şikayeti üzerine polis tarafından gözaltına alındı.

banner846
Asayiş 19.05.2017, 13:46 20.05.2017, 14:41
16898
banner844

Anıtpark Meydanında bir kişi iki genç kızın fotoğrafını çektiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre, Anıtpark Meydanındaki alanda bulunan bankta oturan iki genç kızın fotoğraflarını çektiğini fark eden kadın, durumu fotoğrafları çekilen kızlara haber verdi. Olayın ardından çevredeki vatandaşlar araya girdi. Kızların fotoğrafları çekmediğini iddia eden yaşlı adamın telefonuna bakan vatandaşlar, kızların fotoğraflarının çekildiğini gördü.

Yaşanan olaya tanıklık eden vatandaşlardan biri durumu polis ekiplerine bildirdi. Yaşlı adam olay yerine gelen Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere Çatana Polis Merkezi’ne götürüldü.

Yorumlar (13)
Ersan 4 yıl önce
Sapık kadınlarda evet var. Ailelere düşen yalanlı zırhları aşmak. Nedir bunlar? Ben onu koruyorum, akıl veriyorum, bende güvende gibi defans kelimeleriyle el altı inkârlara başvurmak. Gidiş gelişlere ve ayrılan zamana dikkat lütfen.
Nostalji 81 4 yıl önce
Aynen doğru erkek gibi bazı kız ve kadında da sapıklar ve sıradışı eğilimler var. Mesafeni çok iyi koruyacaksın. Günlük yaşantıda samimiyetin içine öyle güzel yerleşmişlerki doğru yalan tekniğini kullanarak bunu devam ettiriyolar.
Gece Lambası 4 yıl önce
Adalet işini bilir. Yarım akılla kimse devleti yanlış yönlendiremez. Erkeğin olduğu gibi kadınında sapığı var. Etrafa biraz dikkatli bakınca anlayabiliyosun. Çocuklarınızı sapık kadınlardanda koruyun. Gizleniyoz sanıyolar ama ortadalar.
Gayrettepe Emeklisi 4 yıl önce
Olayda suç oluşmuşsa eğer yargı kararını verir. Yok eğer gizem icra edip roman yazmaya kalkıldıysa yoktan var etmekten yargı bu kez senariste öyle bir ceza verirki donar kalırsın. Hukuk dünyası okyanus gibidir bilmeyeni yanıltır.
Yok adım 4 yıl önce
Bende kızım dar giyinmiyorum ama ortalık sapık dolu küçük bebeklere tecevüz ediliyo benim başıma gelse bunları diyceksiniz pekiküçük bebekler bırakın bebekleri erkek çocuklarına bile yapılıyo siz bu akılda buzihniyette daha çokkzlra bşy olr
Zihni Falaka 4 yıl önce
Olayın aslı elbet çıkar eğer adam telefon kullanmaktan aciz rastgele o resimleri aldıysa şikayet edenin devleti oyalayanın vay haline! Herkes çok akıllı davranmalı. Niceleri işgüzarlık yüzünden devletin ağır şamarını yedi. Benden söylemesi!
Hayalvii 4 yıl önce
Herkes istediğini gibi giyinir. Dar pantolon giymiş bakıyorum gibi bir zihniyet olamaz. Allahın cahili şerefsiz
Vatandaş 4 yıl önce
Düzcede ki kızların yarısına bakın nasıl giyinipte çıkıyorlar sokağa adam gibi giyinene kimse bişey yapmaya kalkmaz kardeşim dar pantolon giyip orasını burasını göstermeye çalışmasın kız milletide
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın