banner851

banner614

GÖLYAKA'DA SİLAHLI OLAY: 2 YARALI!

banner619

Gölyaka'da meydana gelen silahlı olayda 2 kişi yaralandı.

banner846
Asayiş 17.04.2017, 21:26 19.04.2017, 09:59
15931
banner844

Olay, Gölyaka’da Kültür parkta meydana geldi. İddiaya göre, elinde silahla gelen bir şahıs henüz bilinmeyen bir nedenle rastgele ateş etmeye başladı. Silah seslerinin yükseldiği parkta bulunan B.A. ve V.A. isimli kişi şahıs vücuduna isabet eden kurşunlarla yaralandı. Silahtan çıkan kurşunların şahıslardan birinin tek diğerinin iki bacağına isabet ettiği öğrenildi. Yaralılar, haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Düzce Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralı şahıslar polise verdikleri ilk ifadelerinde olayın nasıl olduğunu bilmediklerini silah sesi duyduktan birkaç saniye sonra acı içerisinde kalarak vurulduklarını anladıklarını belirtti. Polis olayın nasıl meydana geldiğine dair geniş çaplı soruşturma başlattı.

Yorumlar (8)
Hemsinli 4 yıl önce
Golyaka ya giremez diye bi kanunmu var aziziyelilere
Vatandaş 4 yıl önce
Gölyaka merasında her türlü rezalet var, gölyakadan çok yabancılar var oralarda.polis neden dur demiyor .
atilla tekbaşaa 4 yıl önce
Abi bunlar isim vermeden yorum yapan tayfası galiba bizde burlara klavye erkekliği deniyor istedikleri gibi gelir giderler
Atilla tekbas 4 yıl önce
Istedikleri yere gelirler golyakayada gelirler bilmem anlatabildimmi
bu millet özenti yüzünden 4 yıl önce
Bu millet özenti yüzünden gelişemiyor zaten ancak olay farklı. Sayın arkadaşım adamlar Düzce Aziziyeliler ordan gelmişler, Gölyakalı değiller, tabi kafaları iyi ötesinde, koskoca Düzcede yer bulamamışlar gelmişler Gölyakaya.
Cumayerli 4 yıl önce
Cumayerine özenin belki insan oldugunuzu hatırlarsınız.
NEDEN GÖLYAKAYA GELDİLER 4 yıl önce
Aziziyeli gençler Gölyakaya kafaları iyi gelmişler, artık yaş kuru ne varsa, yani Allahtan Gölyalkaı değiller. yoksa dün bugün ortam gergin olabilirdi. Tabi bu Aziziyelilere sormak lazım Düzceden Gölyakaya kadar yer bulamadınızmı diye.
Vatandaş 4 yıl önce
Cumayerine mi özendiniz yapmayın kardeşim ya