banner851

banner955

GÖLYAKA’DA İKİ OKULDA SOYGUN!

Gölyaka Anadolu Lisesi ve Atatürk Ortaokulunda hırsızlık meydana geldi.

Asayiş 12.05.2017, 10:58 13.05.2017, 11:41
2947

Gölyaka’da Anadolu Lisesi ve Atatürk Ortaokuluna giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler bir miktar para ve dizüstü bilgisayar çalarak kayıplara karıştı.

Edinilen bilgiye göre, iki okula giren kimliği belirsiz kişi veya kişiler, idari katlardaki odalarda bulunan bir miktar parayı ve dizüstü bilgisayarı çaldı. Okulun kapılarına zarar veren hırsızlık olayına karışan kişi ya da kişilerin soygunu sabah saatlerinde okula gelen müdür ve öğretmenlerin durumu fark etmesi üzerine ortaya çıktı.

Olay polise haber verildi. İhbar üzerine olay yerine gelen Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri, her iki okulda inceleme yaparak delil topladılar. İncelemelerini tamamlayan polis ekipleri, her iki okulda hırsızlık olayı ile ilgili inceleme başlattı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergin Taştepe de okullarda incelemelerde bulundu.

Yorumlar (2)
mehmet kahraman 6 yıl önce
polis faiilerinı tespıt etmiş.
OKULLARA ACİLEN GÜVENLİK 6 yıl önce
Bu kaçıncı, Atatürk orta okulunun yanılmıyorsam 3. veya 4. soyuluşu oluyor, artık şunu anlamak gerekiyor, okullarımıza gece en az 3 tane olmak üzere ve gündüz güvenlik olması şarttır. Bu çalınan malzemeler bedava alınmıyor sonuçta zarar.