banner851

banner614

GÖREVLİ DURUMU FARK ETTİ!

banner619

Düzce Halk Eğitim Merkezi’nde başkasının yerine sınava girmeye çalışan şahıs görevliler tarafından fark edilince iki kişi polis tarafından gözaltına alındı.

banner846
Asayiş 30.09.2017, 15:51 02.10.2017, 10:26
5317
banner844
Olay bugün öğle saatlerinde Düzce Halk Eğitim Merkezinde yaşandı. iddiaya göre iki sefer girdiği ehliyet sınavını geçemeyen Murat Ö., üçüncü kez gireceği sınavı da kaybetme korkusu yaşayınca devreye Nimet K. isimli bir yakını girdi.İki akraba öğleden sonra yapılacak olan ehliyet sınavı için Halk Eğitim Merkezi’nin yolunu tuttu. Murat Ö.’nün yerine sınava girdiği öne sürülen Nimet K., sınav görevlileri tarafından fark edilince durum hemen polise bildirildi. Kısa süre içerisinde olay yerien gelen polis, iki kurnaz akrabayı gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Sınav görevlileri ise olayla ilgili tutanak tutarak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne teslim etti. Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Haber; Ş. ÇAKIR
 
Yorumlar (6)
Sinav komisyon uyesi 4 yıl önce
Poyraz ;sinava giren jer adayarac surmesini ogrenene kadar birakilir bu isin basi sonu olmaz... Bir gunde bir komisyona 12 adau duser bunlardan yeri geloyor 10 tenesinin de kaldigi oluyor...
Hep ayni 4 yıl önce
Vay usanırlar sizi
Cahil 4 yıl önce
Cahil misin evladım , nimet de çok akıllıymış maşAllah
Arif gümüş 4 yıl önce
2 seferde ehliyet alamayan akıl fukarası bide başkasını koymuş yerine :) güler misin ağlar mısın:)
poyraz 4 yıl önce
Araç Sürmesini Bilmeyen Bayanları Hocalar Son Sınavda nasıl kazanıyorlar araştırın .
poyraz akıllısına 4 yıl önce
sınavı kazanamayan erkek dikkat edersen biraz...