banner851

banner955

GÖZALTINA ALINAN 13 KİŞİ’DEN 5’İ TUTUKLANDI

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş ve Motorize Yunus ekipleri, kent merkezinde suç ve suçlulara göz açtırmıyor. İl Merkezinde yapılan denetimlerde, çeşitli suçlardan aranan 13 kişi gözaltına alınırken, 5 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Denetimlerde ayrıca, çok sayıda ruhsatsız silah ve uyuşturucu ele geçirildi.

Asayiş 14.04.2022, 16:19
3525
GÖZALTINA ALINAN 13 KİŞİ’DEN 5’İ TUTUKLANDI

Düzce’de artan asayiş olaylarının önüne geçmek, suç ve suçluyu önlemek için Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü’nün denetimleri artarak devam ediyor. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş ve Motorize Yunus Ekipleri, güvenli sokaklar için yine sahaya indi.

Umuma açık işyerleri, metruk binalar ve eğlence mekânlarına yönelik yapılan denetimlerde, 691 kişinin GBT sorgusu yapıldı. Yapılan kontrollerde, çeşitli suçlardan aranan ve haklarında mahkûmiyet kararı 13 kişi yakalandı.

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan 13 şüpheliden 5’i işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’nde çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi. Tutuklananların arasında, 2 farklı suçtan hakkında kesinleşmiş 7 yıl 11 ay hapis cezası bulunan bir kişinin de olduğu öğrenildi.  

Öte yandan denetimlerde 3 adet ruhsatsız tabanca, bu silahlara ait 95 adet mermi, 24 gram metanfetamin, 4 gram sentetik kannabinoid ele geçirilirken, kumar oynarken yakalanan 4 kişi ve işletmeye idari para cezası kesildi.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Suç ve suçluyla mücadelemiz aralıksız olarak devam etmektedir” denildi.

banner844
Yorumlar (3)
Muhammed 9 ay önce
Kayıtsız afganlar cirit atıyor bunlara ne zaman dokunacaklar
Mete 9 ay önce
General kazım sokak uygulama yapın lütfen
Cemil 9 ay önce
Ah ne güzel ne güzel
Yeni Sayımız