banner851

banner955

GÖZALTINA ALINAN 2 KİŞİ BUGÜN ADLİYEYE SEVK EDİLECEK

Düzce Merkez Jandarma Komutanlığı ekipleri, Düzce’de uyuşturucu madde ticareti yapan 2 kişiye yönelik operasyon düzenledi. Operasyonda 2 kişi gözaltına alınırken, yapılan aramalarda bir miktar kurutulmuş kubar esrar ele geçirildi.

Asayiş 10.10.2021, 11:35 10.10.2021, 15:43
3329
GÖZALTINA ALINAN 2 KİŞİ BUGÜN ADLİYEYE SEVK EDİLECEK

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, il genelinde uyuşturucu tacirlerine darbe üstüne darbe vuruyor. Uyuşturucu satışı ve kullanımına yönelik mücadele çalışmalarına devam eden Jandarma ekiplerinin operasyon için son adresi Hacialiler Köyü oldu.

Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı jandarma ekipleri, Düzce’de uyuşturucu madde satışı yaptığı tespit edilen S.D ve Z.D isimli iki kişi, teknik ve fiziki takibe aldı. Düzce Cumhuriyet Başsavcısı’nın talimatı ile S.D ve Z.D’nin Hacıaliler Köyünde bulunan evlerine operasyon düzenleyen Jandarma ekipleri, şüphelilerin evlerinde yaptığı aramalarda 2 buçuk Kilogram kurutulmuş kubar esrar maddesi ele geçirdi.

Operasyonda gözaltına alınan S.D ve Z.D isimli iki şüpheli, jandarma ekipleri tarafından, işlemleri için Düzce İl Jandarma komutanlığına götürüldü. S.D ve Z.D’nin bugün “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçlaması ile Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
oyun dışı 1 yıl önce
hala mı pcr lara inanıyorsunuz, Allah aşkına bi kuzey avrupa ülkelerini takip edin mrna alar bile kaldırıldı
Merkezli 1 yıl önce
Polis alınca tutuklanıyor jandarma her alınca haber yapıyor heralde polis az ve öz al ve tutuklansın helalll
Yeni Sayımız