banner851

banner955

GÖZALTINA ALINAN ŞAHSIN İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR

Cumayeri ilçesinde İSKİ’ye ait elektrik panosundan kablo çalmaya çalışan bir kişi, devriye atan jandarma ekiplerine suçüstü yakalandı. Gözaltına alınan şahıs işlemleri için götürüldüğü Cumayeri İlçe Jandarma Komutanlığı’nda "Askeri Ceza Kanuna Muhalefet” suçundan arandığı tespit edildi. Gözaltındaki şahsın jandarmadaki işlemleri devam ediyor.

Asayiş 11.04.2022, 18:53
3379
GÖZALTINA ALINAN ŞAHSIN İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR

Cumayeri ilçesinde, İSKİ’nin bölgede bulunan elektrik panosundaki kablo hırsızlığı girişimi, jandarmanın dikkati sayesinde önlendi.

Bölgede önleyici kolluk devriyesi atan jandarma ekipleri, Melen Çayı kenarında bulunan elektrik panosunun önünde şüpheli bir şahıs fark etti. Devriye aracından inen jandarma ekipleri, şahsı elektrik panosundaki 50 metrelik elektrik kablosunu çalmaya çalışırken suçüstü yakaladı. Şahsı gözaltına alan jandarma ekipleri, çevrede yaptıkları aramalarda ise kdemir kesme makası ele geçirdi.

İşlemleri için Cumayeri İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürülen şahsın, “Askeri Ceza Kanuna Muhalefet” suçundan arandığı belirlendi.

Şahsın jandarmadaki işlemlerinin ardından, yarın Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.

Yorumlar (5)
Cemil 8 ay önce
Aç ayı kovan yıkar)))
eko 8 ay önce
bu kablo çalan rögar kapaklarını çalanlara normal hırsızlıktan işlem yapmıcan sağlam ceza geçirecenki bi daha yapamasın geçen lerde kalııcıda rögar kapağı çalanlar 1 saat kalmadı serbest .böle önünü alabilirmsiniz çok zor
halk 9 ay önce
elini ayağını kır bırak.
Ridvan celik 9 ay önce
O çaldığı kabloları onun münasip biryerine sokmak lazım bak bidaha kimse kablo çalıyomu?
İşlem? 9 ay önce
“İşlem” derken, pardon ne işlemi acaba? Haa tamam anladııım, anladım, kaçıncı defa bu suçu işlediği tespit edilecek ve sonra salıverilecek.
Yeni Sayımız