banner851

banner955

GÖZALTINDAKİ ŞAHSIN İŞLEMLERİ SÜRÜYOR

Düzce’de hakkında FETÖ Terör Örgütüne Bilerek ve İsteyerek Yardım Etmek suçundan arama kararı olan bir kişi, jandarma ekipleri tarafından saklandığı evde kıskıvrak yakalandı. Gözaltına alınan zanlı, işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

Asayiş 10.03.2022, 11:29 10.03.2022, 12:13
5954
GÖZALTINDAKİ ŞAHSIN İŞLEMLERİ SÜRÜYOR
banner1032

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Konuralp Jandarma ekipleri,  Fettullahçı Terör Örgütüne Bilerek ve İsteyerek Yardım Etmek suçundan arama kararı olan emekli imam M.K isimli kişinin merkeze bağlı Beyciler Mahallesinde bulunan bir evde saklandığını tespit etti.

Bunun üzerine harekete geçen Jandarma ekipleri, şahsın Beyciler Mahallesinde saklandığı eve operasyon düzenledi. Jandarma ekipleri düzenlenen operasyonda M.K’yi gözaltına alırken, işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürdü.

Gözaltındaki M.K’nin işlemlerinin ardından bugün Düzce Cumhuriyet Başsavcılığına teslim edileceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Sevilay 7 ay önce
Yalan yanlış haberleri yaparken Allah'tan korkunuz dahi yok mu?
Emrullah 7 ay önce
Yalan ve yanlış haber yapıyorsunuz bu haberi yazan herkimse kendi yarattığı seneryoyu yazmış çoluk çocuğa haber yazdırmayın itibarınızı kaybetmeyin
Ali Veli 7 ay önce
Daha Beyciler mahallesinin polis bölgesine bağlı olduğundan bile haberiniz ve bilginiz yok! Masa başında haber yapmanın sonuçları! Utanın.
Şahin 7 ay önce
Ne alaka kardeş?
Jandarmaya ihpar gitmiştir jandarmada polislere bilgi verip vs vakit kaybettmek yerine oraya bizzat gitmis olamazmı?
14
açık