banner851

banner955

GÖZALTINDAKİ ZANLININ İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR

Türkiye’nin her yerinde ‘Kasten Öldürme’ suçundan aranan bir kişi, Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminalinde jandarma ekipleri tarafından yakalandı. Yakalanan cinayet zanlısı gözaltına alınarak, İşlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

Asayiş 19.05.2022, 18:12 20.05.2022, 17:22
5801

Şehirlerarası Otobüs Terminalinde uygulama yapan Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, İstanbul’a giden bir yolcu otobüsünün içinde kimlik kontrolü yaptı.

Kontroller sırasında şüpheli hareketlerde bulunan bir kişinin GBT’sini inceleyen Jandarma ekipleri, şahsın adının Erzurum’da bir cinayet olayına karıştığı ve hakkında ise arama kararı olduğunu belirledi.

Otobüs içinde gözaltına alınan cinayet zanlısı, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere önce Düzce Atatürk Devlet Hastanesine, ardından ise işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

Hakkında Erzurum Ağır Ceza Mahkemesi tarafından ‘Kasten Öldürme’ suçundan arama kaydı bulunan cinayet zanlısının, işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği bildirildi.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız