banner851

banner955

GÜMÜŞOVA’DA DÜZENSİZ GÖÇMEN OPERASYONU

Gümüşova’da bir iletmede çalışma ve ikamet izinleri olmadan 7 Afganistan uyruklu düzensiz göçmen yakalandı. Göçmenler ve işyeri hakkında işlem başlatıldı.

Asayiş 24.03.2022, 13:35
3708
GÜMÜŞOVA’DA DÜZENSİZ GÖÇMEN OPERASYONU

Düzce’de jandarma ekipleri ‘Düzensiz Göçle Mücadeleye Yönelik Türkiye Huzur ve Güven Uygulaması’ kapsamında sahaya indi.

Denetimler esnasında Gümüşova’daki bir işletmede çalışma ve ikamet izinleri olmadan ucuz işgücü olarak görülen 7 Afganistan uyruklu düzensiz göçmenin çalıştığı tespit edildi.

İşyerine giden jandarma ekipleri tarafından Şahıslar Gümüşova İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

Olayla ilgili Uluslararası İşgücü Kanunu, Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu ışığında göçmen kaçakçılığı suçundan işlem başlatıldı.

Yorumlar (11)
Duzceli 7 ay önce
Ha ha haaaa vay canına nasıl çalışırken herkes şokta ilk defa görüyorlar abi Afgan çalışmayan yermi kaldı tekstil sektörü çalışanlar kan ağlıyor kan Doğanlı uckopru komple Afgan çalıştırıyor insanlar emeklerinin karşılığını bunlar yüzünden alamıyor ama buraya yazıyorum çok değil kısa süre sonra o işverenler bunlar tarafından para için parçalara bölünmeye başlanacak o zaman Allah rahmet eylesin bile demeyeceğim sırf az para vereyim diye memleketin çocukları bunlar yüzünden hakkını alamamakta işten çıkmış durumda gecipde bana nara atmayın yok işte iş seciyorlar felan bu adamlar ancak aç kapa biliyor benim bahsettiklerim makina baştan topluyorlar bunlar alıyor 4200 bizim iş bilen emek veren kardeşlerimiz 4500 sonra işine gelirse deniyor vAllahi de billahi de yazık yazık yazikkk
Saçmalık 7 ay önce
Milyonlarca mülteci var ülke içinde. İsterseniz çalıştırmasın kimse .çalıştırmazsanız birandaMilyonlarca hırsız, kapkaçcı, çete oluşur. Sıkıyorsa çalıştırmasın hükümet ?
Nuri 7 ay önce
Aaaa çok şaşırdım yoksa kimsenin haberi yokmuydu bu daha vahim emniyet uyuyor galiba
VATANDAŞ 7 ay önce
AFKAN’LARIN ÇALIŞMADIĞI YER Mİ SINIRDAN İÇERİ ALMAYIN O ZAMAN
Piribey 7 ay önce
Fevzi Çakmak ta ki kerestecileri dolaşın
kemal 7 ay önce
hahahaha olum heryerdeler bi orası mı çalıştırıyor :D
T.C 7 ay önce
Adamlar suru halinde tarlaya girer gibi ulkeye giriyor sorgu sual olmadan adam calistirmis devenin yaninda igne kalir
Ali Dayı 7 ay önce
öncü haber komiklik olsun diye mi yaptın bu haberi - çözemedim. hala gülüyorum. adamların girişi serbest haberin olsun. çalışması mı yasak :)))))))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
parçalı bulutlu